Zengin kızlarla nasıl sohbet edilir ve aşklarını kazanır

Ana Sayfa / Zengin kızlarla nasıl sohbet edilir ve aşklarını kazanır

Zengin kızlarla nasıl sohbet edilir ve aşklarını kazanır

Turk Muhabbet     20-04-20     sohbet     Zengin kızlarla nasıl sohbet edilir ve aşklarını kazanır     162 Defa Okundu

Zengin kızlarla nasıl sohbet edilir ve aşklarını kazanır

Birçok insan, kızları bir konuşma sırasında sevgilerini kazanmaya ikna etmekte zorlanır. Bazı insanlar için bu bir mutluluk kısasıdır ve diğerleri için ciddi bir çalışmadır. Birçok insan bunun geldiğini düşünüyor ve kıza onu sevdiğini söylüyor. Daha fazlası. Zengin kızlarla konuşmak ve aşklarını kazanmak birçok şey içerir. Bunlardan bazıları burada tartışılmıştır.

Akılda kalıcı bir isim seçin: Düşünmeniz gereken ilk şey akılda kalıcı bir isim. Caringboy, kencruise, romeo, loverboy, tony4luv, sexyboy, vb. Bir kız bu isimlerin içinde olduğunda, gerçek aşk için dışarıda olan insanlar olduğunu zaten biliyor. Fakat bir kız papaz, Emmanuel4real, Yussuffbello gibi isimler gördüğünde, onlarla hiçbir ilgisi olmasını istemezler. Sevgi ve flört arayan bir sohbet odasına veya gruba gidin. Aşkı arayan kadınları veya kızları arayın ve ilk hamlenize başlayın.

Doğru tanıtım: Uygun tanıtım ile davet edin, Merhaba! Ben seksi, 30 / M / MD (ASL, yaş, cinsiyet ve yer) ve cevabını dört gözle bekliyorum. Ayrıca size aslını vererek cevap verecektir. O zaman ona kendiniz, medeni durum, meslek ve diğerleri hakkında daha fazla bilgi verin. Ondan neyi sevdiğini ve ne hakkında konuşmayı sevdiğini bulmaya çalışın. Seni tam olarak onun için olanlara götürür. Bu aşamada, ona e-posta ve telefon iletişim bilgilerinizi verin. Onunla fotoğraf alışverişi yapın ve sisteminizde varsa web kamerasına gidin. İlişkiler, flört, aşk ve seks hakkında önde gelen sorularını sorun. Cevabını takip et. İlk adımda, ona bir arkadaş için ona ihtiyacın olduğunu söyle.

İkinci toplantıda, endişelenip refahı hakkında daha fazla konuşun ve probleminize bir çözüm önerin. Bu, onunla daha fazla ilgilenmesini sağlayacaktır.

Üçüncüsü, onunla konuş, sevgisine ihtiyacın olduğunu söyle ve tepkisini izle. Gerekirse onu ikna etmeye çalışın.

Sevgisini ifade etmek, e-postalarını göndermek, kısa mesajları sevmek ve hediyelerini ve hediyelerini göndermek için düzenli olarak onu arayın. Ona önem verdiğini bilmesine izin ver.

Son olarak, karşılayabiliyorsanız bir randevu alın. Alternatif olarak, yakınınızdayken onu çevrenize davet edebilirsiniz.

Etiketler:

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


DMCA.com Protection Status