WordPress eklentilerinin avantajları

Ana Sayfa / WordPress eklentilerinin avantajları

WordPress eklentilerinin avantajları

Turk Muhabbet     08-05-20     sohbet     WordPress eklentilerinin avantajları     136 Defa Okundu

WordPress eklentilerinin avantajları

Birçoğumuz WordPress bloglarının ve web sitelerinin devam eden popülaritesinin farkındayız. Ancak, birçok şirket ve blog, sundukları avantajları tanımıyor. WordPress eklentilerinin eklenti sunan diğer Blogger sitelerinden (Joomla veya Drupal gibi) daha fazla fayda sağlaması için 5 benzersiz yolun bir listesini sağladık.

Canlı sohbet eklentileri

Özellikle işinizi satmak için WordPress kullanıyorsanız, rekabete göre daha iyi bir avantaja sahipsiniz. WordPress Live Chat eklentisi, sorularını yanıtlamak ve sorunları tartışmak için müşterilerle doğrudan iletişim kurmanızı sağlar. Kesinlikle gerçek bir kişiyle konuşmak istiyorlar ve onları müşteri hizmetinize dahil etmek, onlarla kalıcı ilişkiler kurmanın etkili bir yoludur. Burada WordPress sizin yararınıza çalışır.

E-posta ve rezervasyon formları oluşturmak daha kolaydır

WordPress doğrudan Blogger ile rekabet etmesine rağmen, gadget özellikleri onları bir kazanan yapar. Aslında, teknik bir kişi olmasanız bile, WordPress eklentileri rezervasyon ve e-posta formları oluşturmanıza izin verir. Bu, müşterilerin bilgilerini sunmak için kolay bir yol bulmasını isteyen düşük teknolojili küçük işletmeler için yararlı olabilir.

Sosyal medya paylaşım düğmeleri

Eklentileri yüklemek için okuyucuların basit WordPress biçimini kullanarak içeriklerini paylaşabilmeleri için sosyal medya düğmeleri oluşturabilirsiniz. Bu harika, çünkü web sitelerinin ve blogların fikri bilgi ve pazar ürünlerini paylaşmak. Sosyal medya çevrimiçi pazarlamanın temelini oluşturduğundan, kitlenizi genişletmek için kolayca erişilebilir paylaşım düğmelerini eklemeniz gerekir. WordPress, çeşitli eklentiler ve widget’lar aracılığıyla kullanılabilir olduğuna inanmaktadır. Aşağıdaki paylaşım düğmelerini deneyebilirsiniz.

güvenlik

WordPress eklentilerinin oluşturulması, en iyi güvenlik özelliklerinin çoğuna erişim sağlamıştır. Güvenlik verileri ve teknolojisinin ardındaki yıllarca süren düşünce nihayet bazı istisnai eklentilere dönüştü. Güvenli bir çevrimiçi deneyim oluşturmak için hem sizin hem de müşterilerinizin verilerini korurlar.

Etkili SEO araçları

Kuşkusuz, WordPress en uygun SEO eklentilerine sahiptir. Bu, aralarından seçim yapabileceğiniz çok çeşitli verimli ve kapsamlı eklentiler sayesinde size benzersiz bir avantaj sağlar. SEO, bir web sitesi veya blogun kullanması gereken en önemli pazarlama araçlarından biridir. Sitenize daha fazla görüntüleyen çekmek istiyorsanız, Google’ın sizi diğer sitelerin yukarısında tespit edebilmesi için sitenizde SEO eklentileri bulunmalıdır.

Yıllar geçtikçe, WordPress için optimize edilen tüm araçlar size rakiplerinize bir avantaj sağladı (ve bu yüzden web’de yaygındır).

En iyi olmak için sitenize eklentiler eklemeniz gerektiğini unutmayın. Tek yapmanız gereken bunlardan en iyi şekilde yararlanmak.

Etiketler:

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


DMCA.com Protection Status