WhatsAp mesajlaşma uygulaması hakkında bilmeniz gereken her şey

Ana Sayfa / WhatsAp mesajlaşma uygulaması hakkında bilmeniz gereken her şey

WhatsAp mesajlaşma uygulaması hakkında bilmeniz gereken her şey

Turk Muhabbet     18-05-20     sohbet     WhatsAp mesajlaşma uygulaması hakkında bilmeniz gereken her şey     137 Defa Okundu

WhatsAp mesajlaşma uygulaması hakkında bilmeniz gereken her şey

Genellikle “IM” veya “IMing” olarak kısaltılan anlık mesajlaşma, gerçek zamanlı olarak bir yazılım uygulaması aracılığıyla kısa mesaj alışverişidir. Anlık mesajlaşma, anlık mesajlaşma hızı açısından normal e-postadan farklıdır ve ayrıca sürekli alışverişi e-posta ileri geri göndermekten daha kolay hale getirir. Değiş tokuşların çoğu yalnızca metin içindir, ancak AOL, MSN Messenger, Yahoo! Messenger ve Apple’ın iChat’i artık her iki kullanıcının da kamerası olduğunda sesli mesajlaşma, dosya paylaşımı ve hatta görüntülü sohbete izin veriyor. Bazı anlık mesajlaşma uygulamaları, yazıldıkları sırada mektup mektup mektup gönderen gerçek zamanlı metin göndermek için push teknolojisini kullanabilir. Gelişmiş anlık mesajlaşma dosya aktarımı, tıklanabilir köprüler, IP üzerinden ses veya görüntülü sohbet içerebilir.

WhatsApp kişilerinize bire bir ve grup mesajları göndermek için yaygın olarak kullanılan, özellikle de hareket halindeyken insanlar için hayatı kolaylaştıran, yaygın olarak kullanılan bir anlık mesajlaşma uygulamasıdır. SMS ödemeden mesaj alışverişi yapmanızı sağlayan bir platformlar arası mobil mesajlaşma uygulamasıdır. Kullanıcılar temel mesajlaşmaya ek olarak gruplar oluşturabilir, birbirlerine sınırsız sayıda resim, video ve sesli mesaj gönderebilir.

WhatsApp uygulama geliştirme İşlem Android, iOS ve Windows gibi tüm mobil platformlarda çalışacak şekilde tasarlanmıştır. Bu uygulamalar kuruluşlarımız için çok yararlıdır, çalışan verileri oluşturur, çalışanlar hakkında bilgi sağlar ve günümüzde giderek daha fazla kuruluşun daha sorunsuz bir uygulama olan ve uygulamadaki iletişim akış sürecini otomatikleştiren bir uygulamayı kullanmasına yardımcı olur.

Çoğu şirket, çalışanlarının böyle bir uygulamayı benimsemelerine ve günlük rutinlerinin bir parçası olarak kullanmasına yardımcı olmak için büyük çaba sarf etmiştir. Uygulama, bölümler arası ve şirket içi otomasyon getirerek dosya, resim vb. ve daha fazla yönetim kontrolü ve bilinçli kararlarla karar verme sürecini hiç olmadığı kadar hızlı hale getirir. Sürekli büyüyen ve son derece dinamik müşterilerin ihtiyaç ve talepleriyle ilgilenmek büyüyor, bu nedenle böyle bir uygulama istenen iş hedeflerine ve iletişim sürecini düzene sokma sonuçlarına sahip olabilir.

Bu sohbet uygulamalarının başarısı, uygulamanın tasarımına / arayüz tasarımına çok bağlıdır, çünkü kullanıcı katılımının daha yüksek bir boyutuna ihtiyaç duyar, böylece kültürün bir parçası olarak kabul edilir ve şimdi sohbet uygulamalarını kullanabilen insanlar gençtir.

Etiketler:

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


DMCA.com Protection Status