Web’de psişik sohbet – sizin için en iyi hizmeti seçin

Ana Sayfa / Web’de psişik sohbet – sizin için en iyi hizmeti seçin

Web’de psişik sohbet – sizin için en iyi hizmeti seçin

Turk Muhabbet     29-04-20     sohbet     Web’de psişik sohbet – sizin için en iyi hizmeti seçin     156 Defa Okundu

Web’de psişik sohbet – sizin için en iyi hizmeti seçin

Dünyadaki çoğu profesyonel psişik ve psişik medya kendi kendine yeterli hale gelmesine rağmen, popülerlikleri ve sayıları yıllar içinde arttı ve medya, teknoloji ve İnternet onların büyük katkıları ve yardımları. Artık Tarot, Psikometri, Numeroloji ve web sohbetlerine dayanan psişik okumalara adanmış binlerce web sitesi var. İşte daha büyük ve daha popüler psişik sohbet web sitelerinden bazıları.

Delphi Medyum Sohbet Topluluğu (psychic-chat.org): Bu en büyük medyum sohbet web sitelerinden ve medyum sohbet çevrimiçi topluluklarından biridir. İngiliz psişik medya Craig ve Jane Hamilton-Parker tarafından oluşturulan web sitesi, öncelikle maneviyat, yas desteği ve arkadaşlıkları rahatlatmaya odaklanan, psişik deneyimler hakkında genel konuşma ve konuşma amaçlıdır. Ana sohbet ücretsizdir, ancak M + Psişik Sohbet’e üye olmak için küçük bir ücret ödemeniz gerekir.

Universal Psychic Guild (psychicguild.com): Bu web sitesi, astroloji raporları, ücretsiz burçlar, makaleler ve daha fazlası dahil olmak üzere medyumlar, medyumlar ve Tarot okuyucuları için okumalar sağlar. Ücretsiz bir psişik sohbet ve bir uzmanla (özel bir ücret karşılığında) özel bir psişik sohbet sunar. Ayrıca, oturumunuzun sonunda ek bir bonus da var – oturumunuzu inceleyebilmeniz için size e-posta ile gönderilen özel bir konuşma metni.

Psişik Sohbetler için Tarot Okumaları (psychicchat.net): Özel sohbet odalarında canlı ve isteğe bağlı psişik okumalara, rüya yorumlarına, hava durumuna vb. Ek olarak, bu web sitesi tercihlere göre e-postalar da sunar. Gerçek zamanlı okuma süresinin maliyeti ile karşılaştırıldığında, e-posta okumak oldukça pahalıdır (49,95 $).

Medyum İletişim (psychic-contact.com): Bu, yedi yıldır çalışan gerçek zamanlı bir psişik sohbet sitesidir. Konuşmayı okumaya ek olarak, telefonun okunmasını ve e-postanın okunmasını da içerir. 10 dakikalık indirimli psişik konuşma vardır, ancak ücretsiz okuma taleplerinin sayısını sınırlamak için web sitesi kişisel bilgiler ve bir kredi kartı numarası gerektirir.

Kesinlikle Medyum (absolpsychic.com): Web sitesinde psişik, medyumlar, astrologlar ve Tarot kartları için özel sohbet odaları ya da düzenleme yoluyla telefonla okumalar bulunmaktadır. Ayrıca, “medikal medyalarını” 5 dakikalık ücretsiz okuma yaparak Free Psychic Reading sohbet partisinde izleyebilirsiniz. Psişik okuma esas olarak telefon tabanlıdır ve ruhları sadece web sitesindeki telefonda mevcuttur.

Medyum Sohbet Ağı (psychicchatnetwork.com): Eylemleri, ses efektleri ve eklenebilir küçük resimler ve daha fazlası ile birden fazla sohbet sunan psişik bir sohbet ağı. burada medyumlar, medya, medyumlar, savanlar, mistikler, tarot okuyucuları, rünler ve daha fazlası ile sohbet edebilirsiniz. Üyelik ücretsizdir.

Psychic Insights Sohbet Odaları (psychicinsights.org): Bu web sitesi, basiret, mistik, medya, şifacı ve birçok farklı ruhsal mekana adanmış bir sohbet odasıdır. Anahtar özellik, işe almadan önce psişiklerle (çevrimiçi ise) sohbet edebilmenizdir. Diğer hizmetler arasında ücretsiz temel psişik gelişim dersleri, topluluk forumları, ücretsiz danışmanlık forumu, basiret sesli sohbet ve telefon okuma yer almaktadır.

Kati ile Medyum Sohbeti (psychicchatwithkat.com): Bu web sitesi astroloji, clairaudience, basiret, Kelt çapraz tarot okumaları, rüya yorumu, bütünsel şifa, temizlik, basiret, ruh rehberleri ve ruh rehberi mesajları ve işareti gibi psişik ilgili tüm şeylere sahiptir. Esas olarak, farklı okuma süreleriyle clairvoyant Katja ile canlı bir sohbete odaklanıyor – 15 dakika için 20.95 $ ‘dan saatte 65.95 $’ a.

Etiketler:

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


DMCA.com Protection Status