Web’de etkileyici sohbet

Ana Sayfa / Web’de etkileyici sohbet

Web’de etkileyici sohbet

Turk Muhabbet     14-05-20     sohbet     Web’de etkileyici sohbet     168 Defa Okundu

Web’de etkileyici sohbet

Konuşma, az insanın bildiği bir beceridir. Konuşma bir şiir yazmak gibidir. İyi bir konuşma size diğer kişinin bildiği birçok şeyi açığa çıkarabilir. Gerçekten yapmanız gereken tek şey konuştuğunuz kişinin kalbini kazanmak. Aslında, karşı cinsten biriyle biraz sohbet etmek çok iyi bir fikir. Bir erkekken kızın aklını çok okumanızı sağlar, ya da tam tersi. Ancak bir sohbet oturumunda birisinin kalbini nasıl kazanabilirsiniz? Birisiyle konuşurken iyi uygulayabiliyorsanız teknik oldukça basittir.

Etkileyici bir web sohbeti başlatmak için bazı temel yönergeler. Bu küçük web sohbet makalesinde yapabildiğim her şeyi ele almaya çalışıyorum. İlk olarak, konuştuğunuz kişinin takma adını sorun. Takma ad genellikle biraz kısadır ve sahibi buna bayılır. Diyelim ki modası çok değişen bir güzel kız var. Sohbet profilinde “nergis” gibi bir takma ad kullanmayı tercih ediyor çünkü yaşam tarzına uygun (bazen güzel, bazen solmuş). Birbirinizle sohbet ederken takma adlar kullanın. Her zaman, sohbet sırasında web üzerindeki kitlelere gerçek adınızı göstermeyen ayrı bir kimlik veya kimlik belgeniz olur. E-ticaret söz konusu olduğunda, gerçek adınızı asla sohbet odasındaki hiç kimseyle paylaşmayın.

Bir sonraki şey, sıradan bir konuşma başlatmaktır. Konuştuğunuz kişi hakkında genel sorular sorarak başlayın. Diğer kişiye cevaplamak istedikleri farklı şeyleri sorun. Sohbet oturumunu ilginç tutun. Muhatapınızla “Oh! Yani sen bir tasarımcısın. ” İnsanlar, konuştukları kişiden bu tür takdir edici yorumlar almaktan çok mutlu olurlar. Konuştuğunuz kişinin kişisel hayatına müdahale etmeyin. Bu kötü bir alışkanlık olarak kabul edilir. İyi bir sohbet oturumu şu anda gergin olan bir konuşma olmalıdır.

Sizinle konuşan kişiyi etkilemek için güzel kelimeler ve ifadeler kullanın. Web’de sohbet etmeyi çok mutlu bir deneyim haline getirmek için çok fazla harika ifade var. Konuşma partneriniz bir konu hakkında endişe duyarsa, konuyu orada bırakın. Sohbet oturumu sırasında kimseyi sizinle iletişim kurmaya zorlamayın. Unutmayın, “Sohbet eğlence amaçlıdır, casusluk değildir.” Sohbeti ilginç tutun, böylece sohbet partneriniz sadece konuşmaz, çünkü yapacak başka bir şeyleri yoktur. Sohbet arkadaşınızı ne kadar eğlendirirseniz, sohbet arkadaşınız sizi o kadar eğlendirir. Karşılıklı bir al ve ver. Ne verirsen ver.

Çevrimiçi sohbet oturumunuzu iyi bir doruk ile bitirin. Seans boyunca konuştuğunuz kişiye karşı nazik olun. Mümkün olduğunca çok sayıda ifade kullanın. Bir sohbette her türlü ifadeyi temsil etmek için çok fazla ifade var. Onları iyi kullanırsanız, sohbet arkadaşınızda bir iz bırakacaktır.

Sohbet hizmetleri söz konusu olduğunda, diğer sohbet servislerine kıyasla Yahoo sohbetlerini seven birçok kişi var. Yahoo Messenger yalnızca web sohbeti için tasarlanmıştır. Diğerlerini henüz kontrol etmedim, ancak Yahoo Messenger’ın desteklediği birçok ifadeyi ve seçeneği desteklediklerini sanmıyorum.

Bir sohbet oturumu sırasında yalnızlığınızı veya başarısızlıklarınızı başkalarıyla paylaşmayın. Bunun yerine, konuşmayı girmeden önce yaşadığınız tüm sinir bozucu hislerden kurtulmak için konuşmayı kullanın. Sizinle konuşan kişinin sizin gibi olduğunu ve sevdiğiniz her şeyle ilgilendiğini asla düşünme. Şu anda hoşunuza giden şeylerden bahsettiğinizde, çevrimiçi sohbet fikri tamamen kusurludur. İkinizi de ilgilendiren bir şey hakkında konuşmanız gerekiyor. Ancak o zaman etkileyici bir konuşma denir. Sohbet oturumu boyunca diğer kişinin dikkatini çekin. Etkileyici bir çevrimiçi sohbet yapın.

Kimliğinizi ifşa etmenin tehlikeleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için web sitesini ziyaret edin Etkileyici sohbetler.

Etiketler:

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


DMCA.com Protection Status