Web Dating Gerçekten Çalışıyor mu?

Ana Sayfa / Web Dating Gerçekten Çalışıyor mu?

Web Dating Gerçekten Çalışıyor mu?

Turk Muhabbet     22-04-20     sohbet     Web Dating Gerçekten Çalışıyor mu?     139 Defa Okundu

Web Dating Gerçekten Çalışıyor mu?

Çevrimiçi buluşmayı deneyin

Bunu birkaç yıl önce sormuş olsaydınız, cevap kocaman bir hayır olurdu. Çevrimiçi arkadaşlık hizmetlerinin sonuçları ile son birkaç yılın deneyimi, cevabı biraz daha olumlu, ancak koşullu hale getiriyor. Tıpkı geleneksel şekilde buluşmanın zaman ve çaba gerektirmesi gibi, başarılı bir çevrimiçi buluşma deneyimi de aynı bağlılığı gerektirir. Potansiyel bir karşılaşma ile haftada sadece beş dakika arayamaz veya harcamazsanız, geleneksel yaklaşımda romantik bir gerçek aşk ilişkisinin gelişmesini beklemeniz gerekmez. Ayrıca, geleneksel bir tarih için hiç giyinmediyseniz, hayatınızın gerçek aşkı ile tanışmak için uzun süre bekleyebilirsiniz.

En iyi yüzünü öne koy. Tüm çevrimiçi tanışma siteleri, üyelerine kişisel reklam yayınlayabilecekleri bir yer sunar. Bu personelin reklam alanı reklam panonuz. Bu, diğer single’lara beş saniyelik bir görünüm kazandıracak, bu nedenle reklamlarınızı yayınlamak için her aracı kullanın. Bazı çevrimiçi randevu hizmetleri, kendiniz hakkında bir resim, ses klibi ve hatta bir video klip yükleme olanağı sunar. Bu fırsatları kaçırmayın. Personel reklam alanınıza video klip yayınlamak, yalnızca fotoğraf gönderenler için büyük bir avantajdır. Bekar ve gelecek vaat eden reklamverenler reklamınızda daha uzun süre kalır ve video ve / veya ses klipleri sizinle benzersiz bir bağlantı oluşturur. Kişisel reklamların görüntülerle yanıtının% 80 daha yüksek olduğu, ancak ses ve / veya video içeren reklamların tamamen% 97 daha fazla arzu edildiği doğrudur.

Teknoloji geliştikçe, daha fazla çevrimiçi tanışma siteleri sesli ve görüntülü sohbetler sunuyor. Bu hizmetler, çevrimiçi bekarlara başka birini görmenin ve dinlemenin bir yolunu sunar. Bu büyük bir avantaj. Bir fotoğrafı görmek ve e-posta yoluyla veya bir sohbet odasında sohbet etmek, bir kişi hakkında daha fazla bilgi edinmek için iyidir, ancak o kişiyle konuşmak ve görmek gerçekten çok önemlidir. Sadece biriyle konuşmak ve öğrenmek, beden dilinin ipuçlarını takip etmek, eski geleneksel yaklaşımın dengesini biraz düşürür.

Bekarları bulmak için nihai bir çözüm olarak bir kişilik profilini döndüren tanışma portalları, başka biriyle çıkmak için zaman harcamanın yerine geçmez. Kişilik uygunluğunun gerçekten işe yaradığına dair ikna edici bir kanıt yoktur. En iyi çözüm gerçekten birbirimizi tanımaktır. Aşkı bulmanın kısayolu yok. Bununla birlikte, diğer bireylerle tanışmayı daha eğlenceli, daha güvenli ve kullanışlı hale getiren araçlar vardır. Bekarlar için en çok ve en yeni araçları sunan çevrimiçi arkadaşlık hizmetini seçin. Çevrimiçi ilişkinizi geliştirmek için biraz zaman ayırmaya hazır olun. Arkadaşlık hizmetinizde oturum açın ve sohbet odasına girin, hakkında daha fazla bilgi edinmek istediğiniz diğer bekarlara rastgele mesajlar gönderin. Web ilişkilerinin çok tatmin edici ve uzun süreli olabileceğini unutmayın. Onlara hak ettikleri zamanı verin.

Etiketler:

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


DMCA.com Protection Status