Videofonlar: Videofonlarla telefon faturalarını azaltın

Ana Sayfa / Videofonlar: Videofonlarla telefon faturalarını azaltın

Videofonlar: Videofonlarla telefon faturalarını azaltın

Turk Muhabbet     13-05-20     sohbet     Videofonlar: Videofonlarla telefon faturalarını azaltın     145 Defa Okundu

Videofonlar: Videofonlarla telefon faturalarını azaltın

Teknolojik gelişmeler görüntülü telefonlar gibi daha verimli cihazların ve cihazların yolunu açtı. World Wide Web’in ortaya çıkmasıyla dünya daha küçük bir yer haline geldi. (Web alanı hakkında düşünmüyorsanız: bu durumda daha da büyümüş olabilir.) İletişim kurmak bir fare tıklaması kadar kolaydır. Analog telefonların yerini dijital telefonlar almıştır.

On yıllar önce, insanlar uzak bir sevilen telefonla bağlantı kurmak için uluslararası telefon kulübelerinde sıralanmak zorunda kaldılar. Bugün olasılıklar sonsuz. Birçok iletişim aracı arasından seçim yapabilirsiniz: dijital cep telefonları, cep telefonları, telsizler, web sohbeti veya görüntülü telefon.

Birkaç yıl boyunca, uzak bir akraba ile konuşmak uzun bir kuyrukta kuyruğa girmek anlamına geliyordu. Birçoğu görevin ne kadar zor olduğuna tanık oldu. Ayrıca, her dakika çok önemlidir. Uluslararası arama yapmak hiç de ucuz değildi. Telefon kulübelerinden sonra, yerel telefonlarda uzun mesafeli aramalara izin verildi. Cep telefonları dahil edildiğinde aynı avantajı elde ettiler.

Bugün, İnternet tabanlı telefon yazılımına abone olarak uluslararası bir çağrı yapılabilir. Tek yapmanız gereken telefon jakını ağa bağlanmaya hazır bir bilgisayardaki bir USB bağlantı noktasına bağlamaktır. Kurulum işleminden sonra, yazılımın kullanımı kolay ve görüntülü telefonun yanı sıra cep telefonunuz oldu. Kişiler, telefon faturaları da dahil olmak üzere aylık faturalarını azaltmak için bu yöntemi kullanır. Görüntülü telefon görüşmelerini daha verimli hale getirmek için, bir akraba yazılımı gezegenin başka bir bölümünde kullanır.

Sadece bir şebeke, yazılım, bilgisayar ve telefon ile kolayca ucuz bir uluslararası arama yapabilirsiniz. Bu programa abone olmanın maliyeti genellikle daha düşüktür. Buna ek olarak, bütçeye duyarlı bazı kişiler ücretsiz uluslararası aramalar yapmak için bir görüntülü telefon programı kullanır. Evet, gerçekten mümkün. Bazı web siteleri aslında kullanıcının şebeke üzerinden ücretsiz görüşme yapmasını sağlayan ücretsiz yazılım sunar.

Büyük web şirketleri aslında birçok web programını ücretsiz olarak barındırmaktadır. Tek yapmanız gereken, çalışan bir ses ve video sistemine sahip ağa hazır bir bilgisayarı güvence altına almaktır. Bir mikrofon ve bir web kamerası yardımıyla, bir kişi uzaktan yaşayan ve çalışan sevdiği birini duyabilir, görebilir ve konuşabilir. Ücretsiz görüntülü telefon programının yaratıcıları, telefon şirketlerinden gelen eleştiriler ve bu ücretsiz ürünlerin popülerliğinden muzdarip gibi görünen sert şoklarla karşı karşıya. Ancak, açık ve gelişmiş bir dünyada yaşadığımız için fırsatlar sınırsız.

Etiketler:

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


DMCA.com Protection Status