Ücretsiz video konferans ile İngilizce pratik yapın

Ana Sayfa / Ücretsiz video konferans ile İngilizce pratik yapın

Ücretsiz video konferans ile İngilizce pratik yapın

Turk Muhabbet     15-04-20     sohbet     Ücretsiz video konferans ile İngilizce pratik yapın     159 Defa Okundu

Ücretsiz video konferans ile İngilizce pratik yapın

Hassas bir ders planı ile ev konforunu terk etmeden İngilizce dil becerilerinizi nasıl geliştireceğinizi öğrenmek ister misiniz? Bunu Google Hangouts’u veya ücretsiz görüntülü konferans sunan diğer görüntülü sohbet sitelerini kullanarak yapabilirsiniz.

İngilizce konuşmayı öğrenmek isteyen daha fazla insan internete güveniyor çünkü diğer öğrencilerle ve anadili İngilizce olanlarla bağlantı kurmak kolay. Birçok web sitesi İngilizce öğrenmek için video konferans dersleri veya öğreticiler sunmaktadır. Onları ücretsiz olarak sunanlar var, diğerleri sitelerinin özelliklerini kullanmak için küçük bir ücret alıyorlar. Alternatif olarak, öğrencilerin İngilizce öğrenmeye çalışan diğer öğrencilerle sohbet edebilecekleri başka web siteleri de vardır.

Google Hangouts, Skype ve Tiny Chat, İngilizce veya arkadaşlarının İngilizce becerilerini geliştirmek isteyenler için ücretsiz görüntülü konferans sunan en güvenilir ve yaygın olarak kullanılan sitelerden sadece birkaçıdır. Bu siteleri kullanarak evinizden İngilizce konuşma alıştırmaları yapabilirsiniz. Bu siteleri nasıl kullanacağınız aşağıda açıklanmıştır:

1. Kayıt olun

Yapmanız gereken ilk adım kaydolmak veya kaydolmaktır. Yapması kolaydır ve sadece birkaç dakikanızı alır. Tek yapmanız gereken kayıt formunu doldurmak ve Tiny Chat için geçerli bir e-posta adresi girmektir, Google ve Skype küçük bir dosya indirmenizi gerektirir. Doğrulama ve doğrulamadan sonra konuşmaya hazırsınız. İsterseniz, bir takma ad bile kullanabilirsiniz.

2. Davet et

Zaten kaydolduysanız, kişileri sizinle aktif bir sohbete davet etme zamanı. Diğerleri genellikle bir öğretmen veya öğretmen tarafından katılmaya davet edilir, ancak yalnızca birkaç kişinin İngilizce pratik yapmasını istiyorsanız, arkadaşlarınızı katılmaya davet edebilirsiniz. Hızlı Sohbet ile hızlı tartışmalar için diğer görüntülü sohbet odalarını arayabilirsiniz. Neden yeni bir arkadaşınızla tanışıp aynı anda İngilizce pratik yapmıyorsunuz?

3. Hazır olun

Bir video konferansa başlamadan önce, görev için ihtiyacınız olan her şeyi kontrol etmek önemlidir. Mikrofonunuz ve kulaklığınız iyi çalışıyor mu? Web kameranız yeterince açık mı? İnternet bağlantınız yeterli mi? Önünüzde ayrıntılı bir ders planınız var mı? Bir video konferansa hazırlanmak, dolu dolu bir sohbetin tadını çıkarmanıza yardımcı olacaktır.

Özellikle nitelikli bir kişiyle ders alıyorsanız ve ücretsiz video konferans gibi yenilikçi öğretim yöntemlerini kullanıyorsanız, İngilizceyi nasıl iyi konuşacağınızı öğrenmek zor değildir.

Etiketler:

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


DMCA.com Protection Status