Ücretsiz görüntülü sohbet hizmetleri ne yapmalıdır?

Ana Sayfa / Ücretsiz görüntülü sohbet hizmetleri ne yapmalıdır?

Ücretsiz görüntülü sohbet hizmetleri ne yapmalıdır?

Turk Muhabbet     05-05-20     sohbet     Ücretsiz görüntülü sohbet hizmetleri ne yapmalıdır?     149 Defa Okundu

Ücretsiz görüntülü sohbet hizmetleri ne yapmalıdır?

İnternetin “lanse edildiği” on yedi yıl içinde, iletişim ortak kamu standartlarına göre önemli bir değişime uğramıştır (1970’lerden beri var olmuştur). Ne de hepsi bir anda olmadı. Birincisi, insanlar dünyadaki e-posta adresi olan herkese resim ve metinlerle iletişim kurmanın ücretsiz, geniş kapsamlı ve hızlı bir yolu olan e-postayı kucakladılar. Bu, İnternet bağlantısının orijinal biçimidir ve ne olduğunu bilmeden daha uzun sürdü, çünkü hükümet tarafından özel olarak kullanıldı.

Tabii ki, mesaj panoları (şimdi forumlar) popüler hale geldi, ardından sohbet odaları, anlık mesajlaşma programları ve daha sonra beğeni toplayan ücretsiz görüntülü sohbet sistemleri. Ancak bu sistemler mükemmel değildir ve henüz yapmadıkları veya yaptıkları ancak gerçekten yapmak zorunda olmadıkları şeyler vardır.

Web kamerası web sohbeti genç bir teknolojidir. Bu, gerçekten kendini tamamen icat etme fırsatına sahip olmadığı anlamına gelir. Bu, genç teknolojilerin halka ilk kez tanıttığı yaygın bir sorundur. Ancak bir sorun, mevcut durumda bazı kişilerin görüntülü sohbetten korkmasıdır. Bu, özellikle depolama teknolojisi gibi bir şeye doğal bir insan tepkisidir. İnsanlar dünyanın görmesi için evlerini veya kişisel resimlerini kaydetmek isteyebilirler. Bu, muhtemelen teknolojinin sürekli gelişim ve yenilikten en çok faydalanacak yönlerinden biridir. İnsanlar, şu anda sistemin sunabileceğinden daha fazla gizlilik sağlayan bu teknolojiye ve akıllı özelliklere sahiptir.

Bu adımları izleyerek, web kamerası sohbet sistemlerinin henüz yapmadığı başka bir şey, avatarı kontrol etmek için yüz ifadelerini, hareketleri vb. Hareket yakalama teknolojisi olarak adlandırılan bu teknoloji, CGI etkilerini canlandırmak için yaygın olarak kullanılmaktadır. Ayrıca daha sonraki zor oyun kavramlarının bir parçası haline geliyor. Belki bu, web kamerası sohbetinde birkaç yıl içinde meyve verebilecek başka bir atılım olabilir.

Farklı bir ışık altında gizlilik söz konusu olduğunda, bazı siteler zaten başka bir büyük sorunu ele almaktadır. Özellikle gündelik web kamerası sohbet sitelerinde, her zaman oldukça nahoş yaramaz bir şekilde davranan insanlarla ilgili sorunlar olmuştur. Bu görüntülü sohbet teknolojisinin kullanımı, küçükler veya anatominin belirli kısımlarına duyarlı kişiler için tamamen güvenlidir.

Sonuç olarak, ücretsiz web kamerası sohbet sitesi tasarımcıları siteleri kullanmak için gerekli hesabı ve profili zorlar. Profil bilgileri gizli olsa da, sohbet arayüzü ihlali düğmeleri, kişilerin sitenin davranış kurallarını ihlal eden yönetime herhangi bir yanlış davranışı bildirmesine izin verebilir. Bu konumla, gündelik sohbet hizmetleri nihayetinde daha genç veya daha etkileyici kullanıcılara yayılabilir.

Etiketler:

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


DMCA.com Protection Status