Telefonda Bir Kız Nasıl Çekilir – Katil Sohbet Baştan Çıkarma Taktikleri Kullanma

Ana Sayfa / Telefonda Bir Kız Nasıl Çekilir – Katil Sohbet Baştan Çıkarma Taktikleri Kullanma

Telefonda Bir Kız Nasıl Çekilir – Katil Sohbet Baştan Çıkarma Taktikleri Kullanma

Turk Muhabbet     15-05-20     sohbet     Telefonda Bir Kız Nasıl Çekilir – Katil Sohbet Baştan Çıkarma Taktikleri Kullanma     165 Defa Okundu

Telefonda Bir Kız Nasıl Çekilir – Katil Sohbet Baştan Çıkarma Taktikleri Kullanma

Telefon numaranızı almak için takılar ve flört tekniklerinizi kullandıysanız, dünyanın kralı gibi hissedeceksiniz. Bu yolculuğunuzun sonu değil ve bir sonraki büyük adım onu ​​aramak ve bir randevu ayarlamak. Çocuklar, bu bölüme dikkat edin, özellikle de bu aşamada kafanız karışabilir. Sadece telefon numaranızı almanın tüm sıkıntılarını yaşadığınızı ve telefonda kötü bir izlenim harcadığınızı hayal edin.

Bir kızla bir telefon görüşmesi yaparken baştan çıkarma oyunu büyük ölçüde değişebilir. Şu an çevre onunla gerçekten konuşmakta olduğunuzdan tamamen farklı. İlk şey, neden seni göremediğidir ve sadece onun gibi olmak için sözel yeteneklerinize güvenebilirsiniz. İkincisi, kim olduğunuzu unutmuş olabilir, bu yüzden ona nerede ve nasıl tanıştığınızı hatırlatmanız gerekir. Ne söyleyeceğinizi ve bir konuşmayı kolay ve başarılı bir şekilde nasıl yapacağınızı tam olarak bildiğinizi düşünmüyorsanız, buradan çıkmanıza yardımcı olacak bazı yararlı ipuçları.

Üç başarılı telefon baştan çıkarma stratejisi – üç engeli aşın

Teknik No.1 – “Onu güldür”. İlk engel, gergin olduğunuzu bilmeden başarılı bir telefon görüşmesine girmektir, bu da sadece mizahla kolayca yapılabilir. Başlangıçta, modayı yükseltip gülmen gerekiyor. Bu durumda, telefonunuzda telefonu kapatmaz ve konuşma sizin lehinize gider ve muhtemelen ilk tarihi ayarlayabilirsiniz. Bu oyunun amacı, ona sahip olduğunuz her şeyi anlatmanız için yeterince uzun süre eğlenmesini sağlamaktır.

Teknik No.2 – “Hipper’in Stratejisi”. İkinci engel gerçek ilgiyle ilgilidir. Sohbetten sıkılmış gibi görünüyorsa, bir tarih ayarlayamayacağınızdan ve onunla zaman geçiremeyeceğinizden emin olun. Sohbeti, sonunda sizi görmek istemek için, açık bir sonu olan hikayenin yönünde hareket etmesine izin verebilirsiniz. Merak anahtardır ve yeterince meraklıysa bir tarih başlatabilir. Düzgün ve profesyonelleri gibi yapın ve sonları finale bırakın. Kızların merakı kolayca uyandırılabilir, bu yüzden bunu aklınızda bulundurun ve kendi yararınıza kullanın.

Teknik No.3 – Hipnoz. Seçtiğiniz kızla bir ilişkiye başlamak istiyorsanız, bu yeterli değildir ve size kesinlikle şaşırtıcı sonuçlar verecek bu gelişmiş tekniğin yardımını bile düşünebilirsiniz. Onunla konuşarak, ona onu nefessiz bırakan ve tüm bu farklı duyguları hissettiren duygusal bir dürtü verebilirsiniz. Bu teknik, sözde damıtma, inanılmaz bir deneyim sunar ve ondan hemen bir cazibe geliştirir.

Etiketler:

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


DMCA.com Protection Status