Tekli tanışma siteleri en iyi şekilde nasıl

Ana Sayfa / Tekli tanışma siteleri en iyi şekilde nasıl

Tekli tanışma siteleri en iyi şekilde nasıl

Turk Muhabbet     15-05-20     sohbet     Tekli tanışma siteleri en iyi şekilde nasıl     122 Defa Okundu

Tekli tanışma siteleri en iyi şekilde nasıl

Çevrimiçi olduysanız, muhtemelen aralarından seçim yapabileceğiniz birçok bireysel arkadaşlık sitesi olduğunu fark ettiniz. Bazıları kadınlar için ücretsiz üyelikler sunuyor. Bazıları insanların ruh eşlerini bulmalarına yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Diğerleri, bir gecelik stand, gündelik seks veya telsiz ayarlarla ilgilenen yetişkinleri bulmak için tasarlanmıştır. Ne tür bir arkadaşlık sitesi ilgilendiğiniz önemli değil, yetişkin web sitesi sitelerinden en iyi şekilde yararlanmak için kullanabileceğiniz bazı ipuçları.

Kadınlar ücretsizdir: bu siteler kadınlara eşsiz ve güzel bir oyun alanı sunar. Bazı insanlar yasadışı cinsel karşılaşmaların cinsiyetçi olduğuna inanarak bu tür sıradan seks siteleriyle dalga geçiyor. Doğru değil! Herhangi bir cinsel karşılaşma, zayıf bir sınıf üyesi olarak davranarak hata yapmadığı sürece bir kadına karşı ayrımcılık yapmaz. Bir kadının şehvetli özgüvenini güçlendiriyor. Bir aşk ilişkisi için çevrimiçi olurken kadınların akılda tutması gereken bir ipucu, cinsiyetten ihtiyacınız olanı alabilmeniz, ancak neye ihtiyacınız olduğunu bilmeniz ve ihtiyaç duymamanızdır. Olmanıza gerek yok!

Amaçlı Profil: Profilinizi web için hazırlarken, bir anlığına kendinizi pazarlamayı unutmayın. Net ve size en iyisini gösteren bir resim gönderin. En iyi varlığınız eşekse, gösterin. Ardından hakkınızda akıllı, eğlenceli ve ilginç bilgiler yazarak yedekleyin. Potansiyel ortakların profillerine bakarken açık olun ama ayrımcılık yapmayın. Çaresiz değilsiniz (ya da olmamalısınız). Bireysel tanışma sitelerinden kabul ettiğiniz cinsel karşılaşmaların kontrolünü elinize alın.

Açık kulaklı seks … ve düşünceler: Çoğu insan, şimdi sık sık kadınlar, sıradan bir seks karşılaşmasının daha kalıcı hale geldiğine inanma hatasını yapar. Ancak bunu, dize durumlarına yönelik olmayan tek tanışma siteleriyle anlayın; çocuklar orada çünkü bir eki olmadan seks istiyorlar. Dünyanın cinsiyeti sallayıp sallayamayacağı önemli değil, potansiyel bir eki olan seks hakkında konuşuyorsanız ve şöyle ifadeler kullanıyorlarsa:

  • “Taahhüt etmek istemiyorum …”
  • “Tek istediğim eğlenceli bir ilişki …”
  • “Özgürlüğümden vazgeçmeyeceğim …”

Sonra sözlerini alın ve gizlice onları bir seks kancasına ittiğinize inanmayın. Tüm kadınlar bir ilişkiye bağlı kalmak istemez veya buna bağlı olmak zorunda değildir. Utanç verici değil. Ne istediğini bil ve sonra peşinden git.

Bekarlar tanışma siteleri aynı ilgi alanlarına, aynı cinsel istek ve ihtiyaçlara ve aynı hedeflere sahip insanlarla tanışmak için harika bir fırsat sunuyor. Web’i otlatmanın bir barda otururken bir martini yudumlamaktan daha fazla yolu vardır. Ne kadar hızlı çimen, daha fazla hasat edebilirsiniz! Parlayan bir profil yayınlamayı ve bir amaçla sohbet etmeyi unutmayın. Ama şimdi eğlenmeyi unutma! Arkadaşlık budur ve yetişkinler olarak, yetişkin cinsel oyun tarihlerini tüm avantajlarla elde ederiz.

Etiketler:

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


DMCA.com Protection Status