Teamspeak Sunucuları nedir?

Ana Sayfa / Teamspeak Sunucuları nedir?

Teamspeak Sunucuları nedir?

Turk Muhabbet     23-05-20     sohbet     Teamspeak Sunucuları nedir?     896 Defa Okundu

Teamspeak Sunucuları nedir?

MMORPG’lere katılırsanız veya farklı konumlarda farklı konumlarda birden fazla kullanıcıyla ayrıntılı yazılım çalışması yaparsanız, açık ve zamanında iletişim sağlamak için güvenilir bir sesli sohbet bağlantısının önemini zaten biliyorsunuzdur. Grup sohbetinize kimlerin girebileceği konusunda daha esnek kontrole veya şu anda kullandığınızdan daha fazla güvenilirlik ve kararlılığa sahip bir sisteme ihtiyacınız olsun, Teamspeak Sunucular WOW oyuncuları, diğer MMORPG oyuncuları ve IP üzerinden ses kullanan herkes için mükemmel bir seçenektir. -İş veya oyun ihtiyaçları için sohbet.

Teamspeak sunucusu, uygun gördüğünüz kullanıcıları eklemenize veya silmenize olanak tanıyan tam yönetim özellikleriyle sohbet ettiğiniz kişiyi özelleştirmenize ve kontrol etmenize olanak tanır. Grubunuzun web iletişiminin tüm yönlerini istediğiniz zaman yuva ekleyebilir ve yönetebilirsiniz. Teamspeak sunucunuzla kristal netliğinde sesin, web tabanlı yönetim kontrolünün ve tamamen ayarlanabilir ve ölçeklenebilir kullanıcı hakları sisteminin keyfini çıkarabilirsiniz.

Bu çözümle, sizin ve arkadaşlarınızın çevrimiçi ortamda nasıl bağlantı kurduğunuz üzerinde tam kontrol sahibi olursunuz. İhtiyacınız olan tek şey bir mikrofon ve bir kulaklıktır, böylece Teamspeak sunucunuzun avantajlarından yararlanabilirsiniz. Son olarak, anında ayarlama, gerçek zamanlı destek, sınırsız bant genişliği ve diğer premium hizmetlerle grubunuzun sesli sohbetini kontrol etmenin uygun maliyetli bir yolu. Daha fazla bilgi için web sitemizi ziyaret edin.

TeamSpeak.com ana bilgisayarlarından birinden veya sunucu yazılımını yüklemenin baş ağrısı ile kendiniz bir sunucu satın alabilirsiniz. Bu önerilmez.

Etiketler:

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


DMCA.com Protection Status