Tatilinizi Sallamak için Swingers Sohbet Nasıl Kullanılır

Ana Sayfa / Tatilinizi Sallamak için Swingers Sohbet Nasıl Kullanılır

Tatilinizi Sallamak için Swingers Sohbet Nasıl Kullanılır

Turk Muhabbet     14-04-20     sohbet     Tatilinizi Sallamak için Swingers Sohbet Nasıl Kullanılır     224 Defa Okundu

Tatilinizi Sallamak için Swingers Sohbet Nasıl Kullanılır

Her zaman bir swinger yaşam tarzı ile yeni çiftler “sallanan tatile” gitmek öneririz. Neden? Deneyimin hayatınızın yeni ve derin bir yönünden daha eğlenceli görünmesini sağlar. Ayrıca, beğenmezseniz, kolayca bir yürüyüşe çıkabilir ve yaptığınız insanları ve yerleri bırakabilirsiniz.

Size bu tatilleri düzenlemek için Swingers sohbetini nasıl hızlı ve kolay bir şekilde kullanabileceğinizi göstermek istiyorum.

Neden sohbet odaları Davina?

Çevrimiçi sohbeti seviyorum. İnsanlarla bağlantı kurmanın en hızlı ve en temiz yolu. Swinger etkinliğim olmadan önce aynı insanlarla konuşarak saatler geçiriyorum. Onları tanıyorsunuz. İnsanlar konuşurken yatıp durduklarında da çok daha zordur. İkincisi, size yanlış giden bir şey söylüyorlar, onları atabilir ve bir sonraki kişiye geçebilirsiniz.

yöntem

Swingers sohbet odaları genellikle en kalabalık olanlardır. Onları swinger tatilleri olarak kullanmak için evinizin dışında biriyle tanışmak istediğinizi açıkça belirtmeniz gerekir. Kalmak ya da bir otelde ya da motelde buluşmak için birini bulabilirsiniz. Bunu yapma yöntemi çok açık.

Odaya girin ve evden uzaklaşmak istediğinizi söyleyin. Herkes evde gece kalmak veya yerel otellerinizden birinde buluşmak amacıyla sohbetlerle ilgilenebilir mi?

Birçok swingers ön kapılarından mil sallamayı tercih eder. Yani, bu yöntemi kullanın ve doğru tipte swingers bırakacaksınız.

Şimdi tek yapmanız gereken bir çaba sarf etmek. Onlarla konuş. Gerekirse bunu saatlerce yapın. Hepinizin cinsel olarak formda olup olmadığınıza karar verin. Onları “sanal bir deneyim” haline getirin. Deneyin.

Son olarak, devam etmeye, telefonu almaya ve randevu ayarlamaya hazırsınız.

O zaman neredeler Davina?

Son iki ya da iki yıl içinde bu odalardan kaçının kapatıldığına şaşırdım. Geçmişte bir Google araması yazıp binlerce tanesine atlayabilirsiniz.

Benim iki favori yerim şimdi Facebook ve flört (hepsi bir sohbet var).

Etiketler:

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


DMCA.com Protection Status