Tabu’da kırılmaya değer telefon görüşmesi

Ana Sayfa / Tabu’da kırılmaya değer telefon görüşmesi

Tabu’da kırılmaya değer telefon görüşmesi

Turk Muhabbet     27-04-20     sohbet     Tabu’da kırılmaya değer telefon görüşmesi     145 Defa Okundu

Tabu’da kırılmaya değer telefon görüşmesi

Risk ödül almaya değer!

Herkes Snapchat’i duydu. Son birkaç yıldır popüler bir uygulama olmuştur ve bugün hala moda. Ama asla orijinal planında kullanılmadı. Kendi kendini silen görüntü başka amaçlar için açıkça kullanıldı.

Telefon sohbeti özellikleri, hala tarihler aramak ve ilgili taraflar arasında planlar yapmak için uygundur. İnsanların yapmamanızı söylediği bazı şeyler var. “Çok ileri gitme, yoksa arkadaş bölgesine düşersin.” Veya “Asla tutmayacağınız planlar yapmayın.”

Hala kırılmaya değer tabular bol var!

1. giysiler hakkında konuşma

Birçok insan “Ne giyiyorsun?” Diye soruyor. çok eski moda bir soru ve önemli bir dönüm noktası. Bununla birlikte, birçok insan görünüşlerine zaman ve çaba sarf etmeyi önemseyen insanları arıyor.

Ayrıca, sadece bu gerçek delikteki asınız olabilir. Birisinin “Ne giymemi istiyorsun?” veya “Senin için hiçbir şey giymiyorum!” Bu tabuyu cesurca kır. Risk-ödül oranı her şeyi değerli kılıyor.

2. İfadeler kullanmayın

İfadeleri kullanmanın sadece başarısızlıkla sonuçlandığını söyleyen bazı insanlar var. İnsanlar tembel, çocuksu ya da sizi olgunlaşmamış hissettiklerini düşünüyorlar. Ama ya onları eğlenceli ve eğlenceli bir şekilde kullanabilseydiniz?

Örneğin, birini sonraki göndereceğiniz resim ile ilgilenen birini hattın diğer ucunda tutmaktan daha iyi bir şey yoktur. Diğer kişinin mesajı kendi tarzınızda deşifre etmesine izin verin ve cevap verin! Kim bilir, bir kişi yaratıcılığınızı beğenebilir ve mizahi tarafınız hakkında daha fazla bilgi edinmeye ilgi gösterebilir!

3. Açık olmayın

Bir telefon görüşmesinde, her ikinizin de tamamen farklı hedeflere sahip olduğunuzu anlamak için biraz kodlanmış bir dil konuşarak saatler harcamaktan daha kötü bir şey yoktur. Bu sadece her iki taraf için de büyük bir zaman kaybıdır. Sıradan bir şey insanları sıkıcı ve beceriksiz yapmasa da, bazen birinin ortaya çıkıp ne hissettiğini söylemesinden daha çekici bir şey yoktur.

Bu tabu kırmaktan korkma. Gerçekten birini istiyorsan, söyle. Bu sadece bitiş çizgisine daha hızlı ulaşmanıza yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda değerli zaman tasarrufu da sağlar. Bir baş ağrısının 160 karakter hakkında daha ustaca şeyler söylemeye çalıştığını düşünün … hayır, teşekkürler! Ne aradığınızı ve gerçekten nasıl hissettiğinizi söylemekten daha az beyin gücü gerektirir.

Bazı insanlara göre, kuralları takip ederek asla öğrenemezsiniz. Bu hiçbir yerde telefon konuşmaları dünyasından daha doğru değil. Her insan farklıdır ve herkes farklı mesajlara farklı tepki verir. Telefon görüşmenizi kişisel tercihlerinize ve ihtiyaçlarınıza göre özelleştirin. Bu, uzun zamandır aradığınız mükemmel kişiyi bulmanıza yardımcı olacaktır.

Etiketler:

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


DMCA.com Protection Status