Sosyal ağ sitesi

Ana Sayfa / Sosyal ağ sitesi

Sosyal ağ sitesi

Turk Muhabbet     25-04-20     sohbet     Sosyal ağ sitesi     152 Defa Okundu

Sosyal ağ sitesi

Sosyal ağ siteleri gerçekten toplandı. Bir topluluk oluşturmak ve arkadaş sayısını artırmak bir hobi haline geldi. Çevrimiçi arkadaş edinmek artık çok eski bir şey. Yahoo’da sohbet edip arkadaş edindiğimiz 2000 yılını hala hatırlıyoruz. Konuşma çoğunlukla tanımadığımız insanlarla gerçekleşti. Topluluk tabanlı web siteleri bazı şeyleri değiştirdi. Şimdi sosyal paylaşım sitelerinde sohbet ediyoruz, ama arkadaştan ziyade tanıdıklarımız var. Hala tanımadığımız insanlarla arkadaş oluyoruz, ancak çevrimiçi arkadaş bulmak ve çevrimiçi arkadaş olmak hiç bir zaman aynı değildi.

Bugün pek çok popüler sosyal ağ var. Aslında, sosyal ağ web sitesini seçmek kullanıcıya bağlıdır. Bu tür web sitelerini ararken gerçekten aradığımız özellikler nelerdir. Ana işlevi arkadaş edinmek veya arkadaş eklemektir. Bu özellik, arkadaşlarımıza ve akrabalarımıza e-posta gönderdiğimiz ve bunları sosyal ağ web sitemize davet ettiğimiz bir e-posta aracı içerir. İkincisi, çok fazla fark yaratan bir arama arkadaşı seçeneğidir. İnsanların konuşabileceği bir forum olmalı, orada kalpler açılmalı. Mesajlaşma ve sohbet, sosyal ağ web sitesini başarılı kılan diğer özelliklerdir. Kullanıcı olarak, bu özellikleri ararız ve bunları bir sitede bulduğumuzda kullanmaya başlarız.

İnternette yaşam her geçen gün değişiyor. Bir zamanlar, sadece fotoğraf yüklemek ve galeriler yapmak, bir web sitesinin sunabileceği en büyük özelliklerden biriydi. Şimdi farklı ve her web sitesinde bu özellikler var. Böylece galeriler bugün ortak bir özellik haline gelmiştir. Şimdi en son özellik blog. Bloglar şüphesiz internette çok önemlidir. Bu nedenle, sosyal ağ web sitesinin bir blog işlevi de olmalıdır. Bu, bir sosyal ağ web sitesinden blog yazmak isteyip istemediğinizi sormak için çok fazla. Bu çok doğruydu, ancak şimdi bu sosyal ağ sitelerinin çoğunun bu blog özelliğini sağladığını keşfettik. Bloglama ile ilgili istediğiniz herhangi bir şeyi kolayca düzenleyebilir, silebilir veya yapabilirsiniz. Bloglar veya günlükler harika bir özellik. Dolayısıyla, bir sosyal ağ web sitesine katılmayı planlıyorsanız blog oluşturmada bir özellik aradığınızdan emin olun.

Birçok sosyal ağ sitesinde ek özellikler bulunur. Herkesi mutlu ediyor, bir çeşit rekabet. Arkadaş listesi ve sayılarını arttırmak böyle bir yarışmadır. Tüm isimleri en çok listeleyen skor tablosu olmamasına rağmen. Her durumda, bu özellikler zamanla normal hale gelir.

Sosyal ağ siteleri hakkında hiçbir şey bilmeyenler için, sadece bir sosyal ağ web sitesine katılın ve önemi hakkında bilgi edinin. En azından kendinize ve arkadaşlarınıza iyi zaman geçiriyorsunuz ve zamanınız boşa gitmiyor. Keyfini çıkarın.

Etiketler:

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


DMCA.com Protection Status