Sony Ericsson K220i – Bir Yıldız Telefon

Ana Sayfa / Sony Ericsson K220i – Bir Yıldız Telefon

Sony Ericsson K220i – Bir Yıldız Telefon

Turk Muhabbet     10-05-20     sohbet     Sony Ericsson K220i – Bir Yıldız Telefon     132 Defa Okundu

Sony Ericsson K220i – Bir Yıldız Telefon

Yeni cep telefonu Sony Ericsson K220i şık ve düşünceli bir kasaya sahip. Basit ve çekici yakışıklı beyaz veya okyanus mavisi gövdesi ile öne çıkıyor. 16,7 mm x 46 mm x 103 mm ölçülerindeki bir ahize ile kullanıcı cebinde taşımak ve taşımak için rahattır. 65.000 renkli ekranlı telefonun çözünürlüğü 128 x 128 pikseldir.

Sony Ericsson K220i’nin çekici bir özelliği, cep telefonunuzda müzik, haber, spor ve favori sohbetler sunan dahili FM radyodur. El cihazı, zil tarzına göre değiştirilebilen polifonik zil seslerini destekler. Cep telefonu, fotoğraf çekmek, depolamak ve paylaşmak için K220i’yi destekleyen entegre bir kamera ile birlikte gelir. Kullanıcı telefonun fotoğraf albümü depolama alanında düzenlenebilir ve arkadaşlarla paylaşılabilen elli adede kadar fotoğraf saklayabilir.

Sony Ericsson K220i cep telefonunun 2 MB dahili belleği ve tam şarjlı bir pille 8 saate kadar konuşma süresi ve 300 saate kadar bekleme süresi sağlayabilen çıkarılabilir pili var. Kullanıcı, cihazları bir USB kablo bağlantısı veya kızılötesi bağlantı yoluyla rahatlıkla bağlayabilir. WAP tarayıcısı, kullanıcının web’e bir cep telefonundan erişmesini sağlar.

Yakışıklı multimedya mesajlaşma servisi ve kullanıcı arkadaşlarınıza ve ailenize çok daha yakın getiren kısa mesaj servisi de dahil olmak üzere mesajlaşma servisi ile birlikte geliyor. Ahizenin multimedya mesaj servisi kullanıcının metin girişi ve sesi olan bir fotoğraf veya resimden oluşan mesajlar göndermesine izin verir.

Sony Ericsson K220i, kullanıcıya harika bir oyun deneyimi sunan önceden yüklenmiş bir oyundur. Ahize ayrıca telefona daha fazla Java (TM) oyunu indirerek oyun severler için gerçek bir hediye. K220i, üç yüz kişiye kadar tutan ve kullanıcının kişi ekleyip çıkarmasına izin veren bir telefon defteri özelliği ile birlikte gelir.

Etiketler:

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


DMCA.com Protection Status