Sohbet stratejinizi geliştirme

Ana Sayfa / Sohbet stratejinizi geliştirme

Sohbet stratejinizi geliştirme

Turk Muhabbet     21-04-20     sohbet     Sohbet stratejinizi geliştirme     170 Defa Okundu

Sohbet stratejinizi geliştirme

Chatroulette, Rusya’da Rus ruletine benzeyen bir web sitesidir. Web sitesi kullanıcıları rastgele olarak iş ortaklarıyla ilişkilendirilir. Bu ortaklarla video, ses ve hatta metin aracılığıyla sohbet edebilirler. Ancak, Chatroulette web sitesinde sohbet ederken izlenecek bazı ipuçları veya stratejiler vardır.

Kullanıcı web sitesini kullanmanın yolunu oldukça kolay bulur. Web sitesinde iki kutu vardır ve kullanıcı resimlerini bir kutuda ve başka bir ortakta bulur. Kullanıcı “İleri” düğmesini tıklayarak bir iş ortağından diğerine geçebilir.

Bir web sitesinde olduğunda gülümseyin ve keyfini çıkarın. Kullanıcının normal ve doğal benliği olması ve geri durmaması iyi olur. Eşi bir süre sonra başka birine geçeceğinden istediği her şeyi söyleyebilir.

Eğer tamamen giyinmiş bir chatroulette web sitesi her zaman daha iyidir. Web kamerasını Chatroulette web sitesinde bir grupta, özellikle kadınlar için, yalnız başına izlemek ve bir grup arkadaşınızla oynamak daha iyidir.

Kimsenin boş bir ekranla sohbet etmesi uygun olmayacağı için web kameralı bir web sitesine gitmek her zaman daha iyidir. Oyunun doğası, bir kişinin duygularını rahatsız edebileceği şekildedir ve bu nedenle bu tür fırsatlara her zaman hazırlıklı olunmalıdır. Birisi rahatsız edici veya zararlı bir şey bulursa, derhal başkalarına çile kaydetmek için bildirin. Ancak, web sitesinde rahatsız edici olan her şeyi almanıza ve rapor düğmesine tıklamanıza gerek yoktur.

Bir kullanıcı kaydolduğunda, ortağı onları baştan çıkarırsa yaralanmaya ve reddedilmeye hazırlıklı olmalıdır. Ne yaparsanız yapın, kişisel bilgileri web sitesinde paylaşmamaya dikkat edin.

Etiketler:

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


DMCA.com Protection Status