Sohbet programları – işletmeniz bunları kullanabilir mi?

Ana Sayfa / Sohbet programları – işletmeniz bunları kullanabilir mi?

Sohbet programları – işletmeniz bunları kullanabilir mi?

Turk Muhabbet     14-04-20     sohbet     Sohbet programları – işletmeniz bunları kullanabilir mi?     148 Defa Okundu

Sohbet programları – işletmeniz bunları kullanabilir mi?

Birçok şirketin doğrudan sohbet programlarına yemin ettiği bir gerçektir. Sohbet programları, işletmelere ziyaretçilerine gerçek zamanlı müşteri desteği sunma esnekliği ve ziyaretçileriyle birbirlerinin sitelerinin ürünleri ve hizmetleri hakkında konuşma olanağı sunar.

Sosyal medyanın muazzam popülaritesi ve kullanışlılığı bugün katlanarak artmış olsa da, gerçek zamanlı sohbet araçlarının web sitelerine ve müşterilere hala çok değer sunduğunu inkar etmek yok. Ziyaretçilerle etkileşime geçmek için yeterli konuşma varsa, web siteleri sitedeki ziyaretçileri daha uzun ve müşteriler daha sadık hale getirebilir.

Hemen çıkma oranını artıramayacak yüksek kaliteli ziyaretçileri çekmek için web sitelerinin içeriğini ilginç tutmak önemlidir. Ancak, bir site canlı sohbet widget ile sohbetlerinizi ilginç tutmak, herhangi bir siteyi gürültülü hale getirmek ve çok hedefli trafik çekmek için kesin bir yoldur.

Müşteri hizmetleri aracı olarak sohbet programı

İster beğenin ister beğenmeyin, müşteriler her zaman şikayet edecek (hatta iltifat edecek) bir veya iki şeye sahiptir. Canlı sohbet widget’ı gibi yerel iletişim araçları, işletme sahiplerinin müşterilerin ürünleri veya işletmeleri hakkında neler söylediğini duymalarını sağlar. Canlı bir sohbet widget’ından şikayet edilirse, şirketin ne ayarlandığına bakılmaksızın sorunu gerçek zamanlı olarak çözme seçeneği vardır.

Bir müşteri bir siteyi canlı sohbet programları aracılığıyla övmek istiyorsa, bunu gerçek zamanlı olarak yapabilir ve diğer web ziyaretçileri iltifat hakkında okur.

Güçlü bir müşteri yönlendirmesi olarak sohbet programları

Sohbet programları ziyaretçileri çekmek için harika bir yol olabilir. Canlı sohbet widget’ları, site kullanıcılarının gerçek zamanlı olarak etkileşimli iletişime geçmesini sağlayarak genel ziyaretçi deneyimini önemli ölçüde artırır. Canlı ve “kalabalık” bir sohbet odasıyla bile, ziyaretçiler daha uzun kalma ve daha fazla ziyaretçi sohbete katıldıkça daha fazla katılma eğilimindedir.

Değerli bir pazarlama aracı olarak sohbet programları

Çok basit. Sohbet widget’ı kurulduktan sonra şirketlerin emrinde çok değerli bir pazarlama zekası aracı vardır. Ziyaretçilerin şirketlerin ürünlerini ve hizmetlerini nasıl geliştirmelerini istediklerini görüyorlar. Yeterince dikkat ederlerse, rekabet konuşmalarından çok şey öğrenebilirler.

İşletmeniz sohbet programlarını kullanabilir mi? Bunları kullanabilir veya kullanamazsınız, ancak ziyaretçiler için gerçek zamanlı yerinde iletişim araçlarını kullanan diğer başarılı sitelerden çok şey öğrenebilirsiniz.

Etiketler:

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


DMCA.com Protection Status