Sohbet Bağımlılığı ve İnternet Bağımlılığı Nasıl Durdurulur

Ana Sayfa / Sohbet Bağımlılığı ve İnternet Bağımlılığı Nasıl Durdurulur

Sohbet Bağımlılığı ve İnternet Bağımlılığı Nasıl Durdurulur

Turk Muhabbet     17-04-20     sohbet     Sohbet Bağımlılığı ve İnternet Bağımlılığı Nasıl Durdurulur     164 Defa Okundu

Sohbet Bağımlılığı ve İnternet Bağımlılığı Nasıl Durdurulur

Sohbet bağımlılığı hayatınız üzerinde yıkıcı ve kalıcı bir etkiye sahip olabilir. Zamanında farkına varamayabilirsiniz, ancak çevrimiçi tartışmalara ve mesaj panolarına güvenmek, bugün yaşadığınız kişilerden sizi soyacaktır. İnternet, durum garip olduğunda kaçmak için harika bir yol olabilir, ancak arkadaşlarınızla ve ailenizle gerçek bağlantıları sohbet odasında olanlarla değiştirirseniz, eviniz şiddetli yağış ve sonuçlarla karşılaşır.

Gerçekten internet bağımlıları var mı?

World Wide Web tam anlamıyla kapıyı parmaklarınızın ucuna getirir. Bilgi çağının kesinlikle avantajları vardır. Ne yazık ki, çevrimiçi yaşamın bazı dezavantajları vardır. Bunlardan biri, artan sayıda sohbet odası bağımlılığı vakasıdır. Sınıflarınız biterse, zaman kaybederseniz veya çocuklarınızla ilgili etkinlikleri atlarsanız ve çevrimiçi zaman geçirmek için aile zamanınız için ayırdığınız zamanları geçerseniz, sohbet odalarına çok bağımlı olabilirsiniz.

Gerçekten bu kadar çılgın mı?

Cevap evet. Bilgisayar ekranının diğer tarafında başka insanlar da olabilir, ancak yüz yüze iletişim ile aynı şey değildir. Kendinizi buradan ve şimdi ayırmanın bir yolu. Anla eşzamanlı yaşamak asla iyi bir fikir değildir. Çok özlüyorsun.

Bir aileniz, bir eşiniz ve çocuklarınız varsa, önemli kilometre taşlarından, anlardan ve hafıza fırsatlarından yoksun olduğunuzu göreceksiniz. Şimdi anlamasanız bile o gün pişman olabilirsiniz.

NLP Sohbet Odası Bağımlılığının Üstesinden Gelmek

NLP, web sohbet programlarına, mesaj panolarına ve genel olarak İnternet’e olan bağımlılığınızı aşmanıza yardımcı olacak önemli bir araç olabilir. Bağımlılar genellikle bir bağımlılığın yerine geçmek veya en azından bu zihni uzaklaştırmak için bir şeye ihtiyaç duyarlar. NLP size bağımlılığınızı tüm düşüncelerden kurtaracak bir araç sunar. İnterneti gerçek dünyaya erişmek için hangi nedenle kullanırsanız kullanın, hipnoterapi bu sorunlarla başa çıkmanıza ve devam etmenize yardımcı olabilir.

Bağımlılık kontrolü kaybetmekle ilgilidir ve hipnoterapi, internet bağımlıları için mevcut en iyi bağımlılık tedavisi türlerinden biridir. Bu kadar etkili olmasının nedeni, hızlı olması, gerekli davranış değişikliklerini hızlı bir şekilde yapması ve kalıcı değişiklikler yapmasıdır, böylece bağımlılık konusunda arkadaşlarınızla sürekli savaşa girmeyi planlamazsınız.

Etiketler:

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


DMCA.com Protection Status