flört nedir

Ana Sayfa / flört nedir

flört nedir

Turk Muhabbet     13-04-20     sohbet     flört nedir     163 Defa Okundu

SingleFling.com flört arenasında önemli bir açıklama yapıyor

Single Fling.com’un aracılık ettiği gerçek bekar erkeklerle ve kadınlarla çevrimiçi buluşmanın yeni çağını izleyin. İnternetteki tek sosyal ağ.

Zaten neredeyse tek bir web sitesinin ücretli bir üyesiyseniz, o zaman zaten paranızın değerini alamayacağınızı düşündünüz.

Çoğu durumda, tanışma portalının bir üyesi okunmamış e-postaları alır ve genellikle oturumu kapatır. Bunun nedeni, bir tanışma sitesinin bir üyesinin kendisini topluluğa dahil etmek için her zaman çeşitli özelliklere sahip olmamasıdır.

Singlefling.com’daki SingleFling.com’da kullanıcılar single topluluğunda çok daha aktiftir. Bunun nedeni, SingleFling.com’un bugüne kadar en çok sunulan paketlenmiş hizmetlerden birine sahip olmasıdır. Bu özellikler, navigasyon kolaylığı ve diğer kullanışlı kolaylıkları sağlamak için son kullanıcılar için geliştirilecektir.

Hizmetin kendisi 18 yaşın üzerindeki yetişkinlere yöneliktir. Sansürsüz fotoğraf galerileri ve ücretsiz yetişkin sohbet odaları dünyasına acele ettiği için ADULT Connections Network (TM) tarafından “seksi single” olarak adlandırıldı.

SingleFling.com’un ücretsiz yetişkin sohbet odaları, yüksek kaliteli ve gerçekten ücretsiz olmaları bakımından benzersizdir. Kayıtlı üyeler kolayca diğer kullanıcılara anlık mesajlar gönderebilir ve diğer kullanıcıları sohbet odalarından üye tarafından oluşturulan özel sohbet odalarına davet edebilir. Daha da ücretsiz yetişkin sohbet odaları var. Bu muhtemelen ücretsiz yetişkin sohbet odalarının en iyi parçasıdır, ayrıca üyelerin kullanıcıların profillerine nasıl video yüklediklerini veya web kameralarını gerçek zamanlı olarak nasıl izlediklerini kolayca izleyebilecekleri tamamen işlevsel görüntülü sohbet odalarıdır.

Ortalama tek tanışma siteniz yerine bir sosyal ağ olan SingleFling.com’a gelince, özelliklerden başlayalım. Birçok arkadaşlık sitesi gibi, kullanıcılar da web sitesinin mesajlaşma sistemi aracılığıyla üyelerle bağlantı kurabilir. SingleFling.com, bir üyeyle bağlantı kurarak, üyelerinin doğrudan üyenin SingleFling.com posta kutusuna, üyelerin kişisel e-posta adresine veya her ikisine de kişi göndermesine izin vererek bir adım ileri gider.

Fotoğraf, müzik, video ve daha fazlasını yükleyin, yükleyin, yükleyin. SingleFling.com üyeleri artık kişisel ve SingleFling.com genel galerilerine kolayca müzik, kişisel videolar ve 50’ye kadar fotoğraf ekleyebilir. Kayıtlı üyeler, kullanıcıların medyalarına tam erişime sahiptir ve diğer üyelerin medyalarının doğrudan bilgisayarlarına indirilmesine izin verir. Gelişmiş medya özellikleri, kullanıcının topluluklarındaki medya içeriğinin kontrolünü ele geçirmesini sağlar.

Bir profilin tespit edilmesinin kolay olduğu garanti edilir, ancak yalnızca kendinizi ortaya çıkarmak için her fırsatı kullanmaya hazırsanız. Kendi SingleFling.com bloglarını oluşturan, herkese açık ve özel forumlarda konuşan ve SingleFling.com reklamlarında ücretsiz kişisel reklamlar yayınlayan kullanıcılar kesinlikle SingleFling.com’dan faydalanacaktır.

SingleFling.com’un en iyi özeti. MySpace gibi bir hizmete aşina iseniz … MySpace’i hafif bir yetişkin teması olarak göstermeye çalışın diyebilirim.

Etiketler:

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


DMCA.com Protection Status