Sevimsiz Chat Up Lines Artıları ve Eksileri

Ana Sayfa / Sevimsiz Chat Up Lines Artıları ve Eksileri

Sevimsiz Chat Up Lines Artıları ve Eksileri

Turk Muhabbet     07-05-20     sohbet     Sevimsiz Chat Up Lines Artıları ve Eksileri     161 Defa Okundu

Sevimsiz Chat Up Lines Artıları ve Eksileri

Birçok insan gibiyseniz, neşeli sohbet hatlarını seviyorsunuz, ancak aslında kadınları ele geçirmek için kullanıp kullanamayacaklarından emin değilsiniz. Farklı çevrimiçi toplantı danışma sitelerinde arama yaparak genellikle İnternet erişim hatlarını kullanma konusunda çelişkili ipuçları bulabilirsiniz. Bazıları evet der, sohbet hatlarını kullan, bazıları ise hayır der. O zaman ne yapmalısın? Bu makale, arama hatlarının bazı artılarını ve eksilerini inceler ve bunları kullanıp kullanmayacağınıza karar vermenize yardımcı olabilir.

1) Pro: Size söyleyecek bir şey vermek için hatları toplayın

Hepimiz sizi ikna eden birini gördüğünüz yerdeyiz ve onu tanımak istiyorsunuz, ama hiçbir şey söyleyemezsiniz. Hatları topla, böylece bir şey söyleyebilirsin. En mutlu hatların en cheesi bile: “Bir odadaki en güzel kız olmak nasıl bir duygu?” ya da “Kuru üzümün var mı? Hayır? Randevu almaya ne dersin?” Adını tekrar hatırlayana kadar sana bir şey söyleyeyim.

Con: Bunu söylemek doğru olmayabilir

Sohbet odalarının komik olması gerekir. Diğer şakalarda olduğu gibi, komik konuşma çizgisi sessizce düşebilir, gözlerinizi en iyi salakmış gibi şefkatinizi izleyerek ve Worseil’e kafanızla bir içki dökerek bırakabilir. Kullanmanın güvenli olduğundan emin olun.

2) Pro: Eğlenceli yükleme hatları kişiliğinizi gösterir

Şimdi kadınlar size bir erkekte aradıkları beş şeyden birinin mizah duygusu olduğunu söylüyor. Yükleme satırları eğlenceli olduğundan, bunları kullanmak aslında bir mizah anlayışınız olduğunu gösterebilir. Onu güldürün ve çabucak ondan yiyeceksiniz.

Con: Yanlış satır seçimi sizin pislik olduğunuzu gösterebilir

“Ben buradayım, diğer iki dileğin neydi?” veya “Sizi yapılacaklar listemin en üstüne taşıdım” sizi kandırabilir veya kötüleştirebilir. Bu çizgiler size o kadar emin değil ki, hem kibirli hem de bunu gerçekleştirmek için çok sıkıcı. Kullanılacak hattı seçerken çok dikkatli olun. Yakalama gereği değil, mizah duygusu göstermek istiyorsunuz.

3) Pro: Sevimsiz sohbet hatları nadirdir

İster inanın ister inanmayın, alın. Hatlar bugün çok yaygın değil. İnsanlar hala hat seçmeyi severler, internette ararlar ve arkadaşlarıyla paylaşırlar, ancak nadiren kadın alışkanlıklarında kullanılırlar. Kötü bir üne kavuştular çünkü sadece bu tip onları kullandı. Altın zincir giyen bir takım polyester pantolon biliyorsunuz. Herkes onlar hakkında şaka yapıyor, ama kimse onları kullanmıyor, bazı kadınlar onları canlandırıcı bir değişim olarak görebilir. Hattı denemeden önce teslimatı yaptığınızdan emin olun. Bu nedenle, yetersiz tedarik edilen yük hatları neredeyse tükenmiştir.

Con: Seçilmiş satırlar kötü bir üne sahip

Oy pusulaları o kadar nadirdir ki, gerçekten mükemmel alım hatlarının zamanlaması ve teslimatı, peynir veya iğrenç olarak etiketlenmişlerse başarılı olmak zordur. Teslimatı kontrol edemiyorsanız, bunları kullanmayın.

Etiketler:

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


DMCA.com Protection Status