Sesli sohbet ağı

Ana Sayfa / Sesli sohbet ağı

Sesli sohbet ağı

Turk Muhabbet     06-05-20     sohbet     Sesli sohbet ağı     181 Defa Okundu

Sesli sohbet ağı

Sesli sohbet ağı, mahkemeler ve sosyal ağlar aracılığıyla tanıştığınız kişilerle iletişim kurmanın yeni ve eğlenceli bir yoludur. Sosyal ağınızda birçok arkadaşınız olabilir ve hepsiyle konuşmak ve onlar hakkında daha fazla bilgi edinmek bir darbe olabilir, ancak özellikle gelen kutunuza gidip birkaç mesajı aynı anda yanıtlamanız gerekiyorsa, bir süre sonra yorucu olabileceğini itiraf etmelisiniz. Bu kişiyle telefonda konuşabilseydiniz, daha hızlı bahsetmemek daha kolay olurdu. Bazen telefonda konuşmak çok ekonomik bir karar değildir, ancak telefonda saatlerce konuşursanız, kişinin ne kadar uzak olduğuna bağlı olarak, insanları sosyal medyada tanıştıkları insanlarla konuşmaları konusunda şüpheci hale getirebilirsiniz.

Ancak artık insanlar başkalarıyla konuşmak için bilgisayarlarında sesli sohbeti kullanabilirler. Bu, çok daha uygun bir seçenektir, çünkü kullandığınız servise bağlı olarak sesli sohbet, bir telefon kullanmaktan çok daha ucuz olabilir. Bunun nedeni, sesli sohbetin her ay ödediğiniz tutar için size çok az maliyeti olmasıdır. Çoğu durumda, bu muhtemelen İnternet hizmetiniz için ödediğiniz tutardır, çünkü genellikle kulaklıklı biriyle konuşmanız gerekir.

Telefonla ilişkili faturalandırma tarzında başka hizmetler de vardır, bazıları sesli sohbet için kullanır, ancak kişiye ve tercihlerine bağlıdır, her iki durumda da normal bir telefon kullanmaktan genellikle daha ucuzdur. Bir kulaklık satın almak ağrısızdır ve almak istediklerinize bağlı olarak, birçok çevrimiçi mağazada sesli sohbet etmek için gerekenlerin yanı sıra, arkadaşınızın kulaklıklı mikrofon setine sahip olmasını ve ikinizin güneşten güneşe sohbet edebilmesini sağlar. çok fazla çaba sarf edebilir ve aksi halde isteyebileceğinizden çok daha ucuzdur.

Etiketler:

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


DMCA.com Protection Status