Seçici sohbet ve rastgele sohbet

Ana Sayfa / Seçici sohbet ve rastgele sohbet

Seçici sohbet ve rastgele sohbet

Turk Muhabbet     11-05-20     sohbet     Seçici sohbet ve rastgele sohbet     163 Defa Okundu

Seçici sohbet ve rastgele sohbet

Sıradan konuşma, konuşmada yeni bir trend. 2009 yılının ortalarında başladı ve 2010 yılında bazı yeni web kameralarının tanıtımıyla devam etti. Popüler olmasına rağmen, bu hizmetlerle ilgili ciddi sorunlar var.

Bu konular önceki bir blogda, Günlük Sohbet’te ve kısaca daha ayrıntılı olarak açıklandı: Bir kişi kolayca sohbet edemez, çünkü kullanıcılar her zaman sonraki düğmeyi tıklar, cinsel eylemleri göstererek çok fazla sapkınlık vardır ve insanlar hizmeti kötüye kullanırlar, şimdi erkekler nadir olan kızları arıyor .

Fikir cazip olsa da, bu hizmetler gerçek değer sağlamaz. Gerçek değer, bazılarının minimum ortak zemini paylaşacağı ilginç insanlarla hoş bir sohbettir.

Çoktan seçmeli bir çözüm olabilir! Bu, Google Arama’da veya Google Arama Trendleri’nde fazla görünmeyen oldukça yeni bir terimdir. Konuşmak için doğru kişiyi bulmaktan ibarettir. Başkalarının onu bulmasına izin veren minimal bir profil gösteren bir kişi.

Facebook veya diğerleri gibi sosyal ağ hizmetlerinden farklı olarak, seçici sohbet, sohbet etmek ve belirli bir konuyu tercih etmek isteyen insanları bir araya getirmek için tasarlanmıştır. Sosyal bir ağdayken kişiler video, resim ve etkinlikleri kişiler ve arkadaşlarla paylaşır; tanımadıkları insanları kabul etmek istemiyorlar. Ayrıca, aynı anda çevrimiçi olmaları gerekmez ve hiç sohbet etmekle ilgilenmeyebilirler.

Seçici konuşmanın aksine, insanlar sohbet edecek birini bulmak için oraya gider. Başka bir kişiyi uzun süre tanıtmaktan ve ilgi alanlarını keşfetmekten kaçınmak için “Choice Chat”, insanlara kendileri, ilgi alanları, kişisel web siteleri veya YouTube hakkında konuşabilecekleri bir mini profil oluşturma fırsatı verir.

Her insanın bir takım tercihleri ​​ve ilgi alanları olabileceğinden, bu ilgi alanlarına sahip olan başkalarını bulmak daha kolaydır, bu da görüşmecilere değer katan ve bazı daha gelişmiş ilişkilere yol açabilecek hoş bir yapıcı konuşma ile sonuçlanır.

Bu konsepti uygular www.SimpleConnexion.com hizmetin, görüşmeciler için uygun bir bağlam sağlamaya çalışması, böylece insanlar birbirleriyle tanışabilir ve ortak konuları gerçek zamanlı olarak tartışabilirler.

Etiketler:

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


DMCA.com Protection Status