Seçici sohbet nedir?

Ana Sayfa / Seçici sohbet nedir?

Seçici sohbet nedir?

Turk Muhabbet     02-05-20     sohbet     Seçici sohbet nedir?     234 Defa Okundu

Seçici sohbet nedir?

Eski zamanlardan günümüze IRC “Merhaba, lütfen lütfen?” iki yabancı arasındaki her konuşma için açılması zorunludur. Ayrıca, eğer bir erkekseniz, “25 F …” gibi bir şeyden daha azını alamazsınız.

Bilgi eksikliğinden dolayı, herhangi bir tartışmanın başlaması çok yavaştı ve nadiren bir konu veya konu ile sınırlıydı. Şimdi kadın arayan kadınların olduğu doğrudur. Bu istatistiklerle gösterilir ve reddedilemez. Bununla birlikte, her iki tarafın birbirleri hakkında asgari düzeyde bilgi alması ve belirli bir ortak ilgi alanına odaklanması durumunda, herhangi bir tartışma çok daha ilginç ve verimli olacaktır.

Belli bir entelektüel birikimi ve eğitim düzeyi olan veya çok özel bir alanda deneyimi olan biriyle sohbet etmek isteyen insanlarla tanışmak nadir değildir. Bilgi arayan binlerce insan var ve nerede bulacağını ve nasıl kullanacağını bilmiyor. Bu, çevrimiçi olarak gerçek zamanlı olarak onlara yardımcı olabilecek biriyle tanışabilirlerse yardımcı olabilir. Hiç şüphe yok ki, bu tür değiş tokuşlar ve işbirlikleri tartışmanın zenginliğini artıracak ve şimdi hayal kırıklığıyla sonuçlanan uzun sunumlarda zaman kaybetmekten kaçınacaktır.

Seçmeli konuşmanın önemi, sıradan konuşmanın aksine, ikincisinin kötü sürprizlerle ve sıkıntılarla dolu olması, birincisi ise konuşacak dikkatli bir arkadaş seçmeye dayanmasıdır. Bu, her iki taraf için de büyük bir faydadır, çünkü yenilerini oluşturmak ve belki de gerçek hayatla siber ilişkilerini geliştirmek için tartışmalarından faydalanabilirler.

Bu bağlamda, SimpleConnexion.com kullanıcılarına değerli bir şey sunmaya çalışır, kullanımını sezgisel ve kolay hale getirir ve uzun ve sıkıcı kayıt sürecinden ve profil yönetimi sorunlarından kaçınır.

Etiketler:

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


DMCA.com Protection Status