Samsung UN40EH5300’ü diğer markalardan ayıran nedir?

Ana Sayfa / Samsung UN40EH5300’ü diğer markalardan ayıran nedir?

Samsung UN40EH5300’ü diğer markalardan ayıran nedir?

Turk Muhabbet     10-05-20     sohbet     Samsung UN40EH5300’ü diğer markalardan ayıran nedir?     172 Defa Okundu

Samsung UN40EH5300’ü diğer markalardan ayıran nedir?

UN40EH5300’ün Tüm Oynatma Oynatma özelliği, indirilen filmleri ve şovları büyük ekranda izleyebilmeniz için diğer cihazlardan medya içeriği izlemenizi sağlar. Buna ek olarak, Samsung UN40EH5300, doğal bir görünüme sahip net ve canlı görüntüler sağlayan Geniş Renk Geliştirici Artı özelliğine sahiptir. Bu şaşırtıcı özellik, film yönetmeni tarafından tasarlanan görüntünün rengini görmenizi sağlar.

Samsung UN40EH5300 ile, en sevdiğiniz TV şovlarını ve filmlerini web tarayıcıya göz atarak veya bu Samsung akıllı TV’nin Smart Hub özelliğini keşfederek izleyebilirsiniz. Voodoo, hulu plus ve youtube gibi çeşitli dijital içerik sağlayıcıların şovlarını, videolarını ve filmlerini arayabilirsiniz. Tarihe göre derecelendirmeleri ve önerileri görüntüleyerek filmleri kolayca ve rahatça seçebilirsiniz. Bu Samsung akıllı TV ile tüm uygulamalarınıza erişebilir ve Netflix, Facebook ve Twitter gibi yenilerini indirebilirsiniz. Tek bir büyük ekranda, web’e göz atabilir, TV şovlarını ve filmleri izleyebilir ve çevrimiçi olarak aileniz ve arkadaşlarınızla sohbet edebilirsiniz.

Bu yeni Samsung akıllı TV için imza hizmetleri arasında Family Story, Fitness ve Kids Story yer alıyor. Aile Hikayesi, mobil cihazınızdan galeriye hızlı bir şekilde fotoğraf yüklemenizi ve aile anlarını büyük ekranda paylaşmanızı sağlar. Aile Geçmişi’ni aileniz ve arkadaşlarınızla gerçek zamanlı olarak sohbet edebilir, mesaj gönderebilir ve herkesi güncel tutmak için önemli etkinlikleri paylaşabilirsiniz. Fitness hizmeti ile, yönetilen video servisi aracılığıyla sağlıklı bir yaşam tarzı sürdürmek ve egzersiz geçmişinizi yönetmek için evde egzersiz yapabilirsiniz. Mobil cihazınızdan indirebileceğiniz bir egzersiz uygulaması kullanarak egzersizlerinizi bile izleyebilirsiniz. Çocuk hikayesi, eğitim ve eğlenceyi birleştirerek çocukların eğlenmesi için çocuk dostu programlama sunar. Ayrıca sizi ve tüm ailenizi saatlerce eğlendirmek için eğlenceli ve heyecan verici oyunlar sunar.

40 inç 1080p LED HDTV ile Samsung UN40EH5300 siyah şık bir ultra hafif tasarıma sahiptir. 36,5 inç genişliğinde, 21,7 inç yüksekliğinde ve 3,7 inç derinliğindedir (tabansız). Sadece 19,6 kilo ağırlığında. baz olmadan (baz ile 24 kilo). VESA (Video Elektronik Standartları Birliği) boyutu 200×200’dür.

Gelişmiş bağlantı özellikleri, akıllı uygulamalara ve mükemmel TV özelliklerine daha iyi erişim sayesinde Samsung UN40EH5300 kesinlikle ödediğiniz paraya değer. İnternetten medya içeriği indirerek ve aileniz ve arkadaşlarınızla sohbet ederek en sevdiğiniz TV şovlarının ve filmlerinin keyfini çıkarmanızı sağlar.

Etiketler:

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


DMCA.com Protection Status