Samsung Galaxy Y – Gençler için tasarlanmış uygun fiyatlı bir dokunmatik telefon

Ana Sayfa / Samsung Galaxy Y – Gençler için tasarlanmış uygun fiyatlı bir dokunmatik telefon

Samsung Galaxy Y – Gençler için tasarlanmış uygun fiyatlı bir dokunmatik telefon

Turk Muhabbet     21-05-20     sohbet     Samsung Galaxy Y – Gençler için tasarlanmış uygun fiyatlı bir dokunmatik telefon     138 Defa Okundu

Samsung Galaxy Y – Gençler için tasarlanmış uygun fiyatlı bir dokunmatik telefon

Tamamen dokunmatik ekran arayüzü sunan uygun fiyatlı bir Android cep telefonu arayan bugünün gençlerinden misiniz? Daha genç bir kitle için giriş düzeyinde bir akıllı telefon arayan bir ebeveyn misiniz? Bu durumda, Samsung S2 açıkça hariç tutulur. Tabii ki, temiz bir arayüz. Google’ın mobil işletim sisteminin tüm üstün özellikleri ile birlikte gelir. Son olarak, en güçlü donanım cep telefonu teknolojisi ile doludur. Ama hepsi fiyatlandırılır. Oldukça ağır bir fiyat etiketi ile geliyor. Bu, genç insanlar için ideal olmayabileceği anlamına gelir. Başka bir şey arıyorsanız, Kore teknoloji devi aradığınız şeydir. Bu Samsung Galaxy Y.

Dokunmaya duyarlı arayüzler akla geldiğinde, bu yeni telefon özelliği daha fazla kullanmanız için yeterli gayrimenkul sunuyor. 240 x 320 piksel çözünürlüğe sahip 3 inç TFT kapasitif dokunmatik ekran sunar. Web sitelerinin, videoların, fotoğrafların ve oyunların keyfini çıkarmanızı sağlar. S2’nin 4.3 inçlik Super AMOLED Plus ekranı kadar büyük olmayabilir. Ama işi halletmek için yeterince büyük.

Bugün tüm gençler uygulama indirmeyi çok seviyor. Bu, popüler oyun başlıklarını oynamalarına izin verir. En sevdikleri dijital yayınları okumalarını sağlar. Bu, Twitter ve Facebook gibi popüler sosyal medya ağlarına hızlı erişim sağlayan uygulamaları yüklemelerine olanak tanır. Ayrıca e-kitap okumalarını sağlar. Samsung Galaxy Y, Android Gingerbread işletim sistemi ile önceden yüklenmiş olduğundan, Android Market’ten indirilebilecek en son uygulamalarla daha fazla keyif alabilirler.

SMS ve sohbet her zaman gençlerin yaşam tarzının bir parçasıdır. Bu, gençler arasında iletişim kurmanın tercih edilen yoludur. Samsung Galaxy Y’nin bu iletişim tercihleri ​​için daha ideal olmasının iki nedeni var. İlk olarak, Gingerbread gelişmiş bir sanal klavye sunar. Bu, insanların kısa mesaj girmesini ve mümkün olan en kısa sürede göndermesini kolaylaştırır. İkincisi, Samsung’un mobil anlık mesajlaşma servisi ChatOn ufukta. Bu, telefonun 3G İnternet özellikleri üzerinden ücretsiz sohbet edebileceğiniz anlamına gelir.

Gördüğünüz gibi, Samsung Galaxy Y gençler için uygun fiyatlı bir dokunmatik telefon.

Etiketler:

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


DMCA.com Protection Status