Sabah saat ikide sabah ne yaparsın?

Ana Sayfa / Sabah saat ikide sabah ne yaparsın?

Sabah saat ikide sabah ne yaparsın?

Turk Muhabbet     24-04-20     sohbet     Sabah saat ikide sabah ne yaparsın?     109 Defa Okundu

Sabah saat ikide sabah ne yaparsın?

Belki yine alerji mevsimi, ya da çok beğendim. Nedense dün gece uyuyamadım. Bir baş ağrısıyla uyandım ve birkaç aspirin aldım. Ama kalkmam ve ilaç almam gerektiğini fark ettim. O zaman yaklaşık bir dakika okumaya çalıştım, ama ağır kafamın söylediği kadar iyi bir fikir değildi. Televizyonu denedim, ancak Nick-at-Night’da sadece o kadar çok “Black Lagoon yaratıkları” nı çevrimiçi izleyebildiğinizi izleyebilirsiniz. Karşılaştırma olarak, oldukça ilginç bir saptırma oldu.

Burada birkaç zaman diliminin çalıştığını anlıyorum. Bu yüzden saat 05: 00’de doğu kıyısında olabilir ve birçok insan ayakta ve hatta iş başındadır. Ancak çoğu ülke bunu yapmıyor. İlk olarak, soruları okumaktan hoşlandığım Yahoo cevaplarına rastladım. Ülkenin bir bütün olarak nasıl bir şey yaptığına dair güzel bir genel bakış sunuyor. Normal görüntüleme sırasında bile biraz korkutucu. Dilbilgisi ve imla beni 3. sınıfa döndüğüme inandırıyor. Tabii ki, posterlerin yaşını söyleyemem, ama çoğunlukla yetişkin olduklarını düşünüyorum. İzleme ve güncelleme sırasında birçok soru soruldu ve soruldu. Görünüşe göre, benim gibi, sabah erken bir yaşamları yoktu ve zombileri yoktu. Ah, başka bir harika film, ama başıboş.

Ayrıca, sallayarak neler olduğunu görmek için farklı sohbet odalarında dolaşmaktan zevk alıyorum. Eskiden sosyal sohbetler yapıyordum, ama çoğunun genç erkek gibi davranan ve çok genç kızlar için trol eden yaşlı erkekler olduğunu fark ettim. Hikaye hızla seks ve oldukça grafik oldu. Bana Chris Hansen liderliğindeki devam eden MSNBC Dateline gizli iğnesini hatırlatıyor. Tuzağa düştüklerinde, konuştukları 13 yaşındaki bir kızla tanışmayı umduklarında çeşitli web avcılarını kaydediyorlar. Chris ve şirket, şirketin CEO’sundan hahamlara, çoğunlukla bu arada evlenen orduya, ev ortamlarına kadar her şeyi cezbetti. Birbirleriyle yüzleştikten ve reşit olmayan kızlarla ne yapacaklarını sorduktan sonra hepsi bir şey söylemedi. Şaşırtıcı olan şey, bu genç kızın evine prezervatifle gelen yüzlerce erkeği, spa’da konuşmak, içmek veya uykuya dalmaktan başka bir şey yapmama niyetiyle yakalamalarıydı. Bununla ilgili bir sorun var. Yakalandılar ve hayatları yıkıldı. Bu yüzden veba gibi sohbet şovlarından kaçınırım.

Ancak eBay her zaman eğlencelidir. Her saat başı bir şeyler sunulur. Sanat, madeni paralar, araçlar, kitaplar, önemsiz ve daha önemsiz. Hiç bitmez ve bu siteye saatlerce göz atabilirsiniz. Amazon’un yapacak çok iyi şeyleri var, ancak statik. En azından, eBay’de sıfıra sayabilir ve neyin ne için sattığını görebilirsiniz. Ayrıca diğer çevrimiçi uykusuzluğa karşı oynayabileceğiniz birçok bulmaca sitesi ve çevrimiçi oyun da var. Birçok trivia yarışması ve poker var. Zamanı uçurmak için bir bulmaca ya da bulmaca yapabilirim. Kahretsin, bir web makalesi bile yazabilirdim, ama eğlenceli ne olurdu? Özür dilerim.

Ve aslında içinde bir şey var, İnternet toplumun “uyuyamıyorum” sektörü için bir nimettir. İnteraktiftir ve eğlence için sonsuz olanaklar sunar. Sessiz ve mütevazi, bu nedenle hane halkının diğer üyelerini rahatsız etmek zorunda değil. Tüm bu öldürme zamanı ile kendimi faydalı kılacağımı düşündüm. Bu tür makaleler yazdıktan sonra, uykulu olmak için nispeten sıkıldım ve yatağa geri döndüm. Ama tam bir kayıp değildi. Uykusuzluğumdan faydalandınız ve bu makaleyi okudunuz ve yazım, yazma ve akıl yürütme becerilerimi yarı komada uygulayabildim. Sence nasıl yaptım? Bir zombi için fena değil, ha?

Etiketler:

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


DMCA.com Protection Status