Ortak ekosistem yönetimi

Ana Sayfa / Ortak ekosistem yönetimi

Ortak ekosistem yönetimi

Turk Muhabbet     16-05-20     sohbet     Ortak ekosistem yönetimi     128 Defa Okundu

Ortak ekosistem yönetimi

İşbirliği, her yerden, her zaman fikir paylaşmak, fikir birliği oluşturmak, rehberlik oluşturmak ve / veya tanımlanmış bir hedefe ulaşmak için bağlanan iki veya daha fazla kişi arasındaki iletişimdir. İş ve kişisel yaşamımızda her gün yapmaya çalıştığımız şey budur. Şirketlerin diğer şirketlere ve müşterilere bağlanması gerekir. İnsanların bağlanması gerekiyor. Etkili işbirliği ancak herkes aynı sayfada olduğunda gerçekleşir.

İşletmenizin işbirlikçi ekosisteminizi ciddiye almasının bazı nedenleri şunlardır:

  • Çalışanlar zamanlarının üçte ikisinden fazlasını bağlantı kurarak ve işbirliği yaparak geçirirler.

  • Yaklaşık 1.9 milyar insan veya toplam işgücünün% 43’ü 2022 yılına kadar uzaktan çalışacak

  • Yetersiz iletişim nedeniyle çalışanların çalışma saatlerinin yaklaşık yüzde 15’i kaybedilmektedir.

  • Verimsiz iletişim nedeniyle çalışan başına yıllık yaklaşık 11.000 dolar kaybedilmektedir.

İşbirliği yöntemimiz, son yirmi yılda Alexander Graham Bell’in büyük buluşundan bu yana yüz yıla kıyasla daha dramatik değişiklikler geçirdi. Heyecan verici yeni değişiklikler her zamankinden daha hızlı uygulanıyor ve benimseniyor. RSI her zaman iletişimin yaşam çizginiz olduğuna inanmıştır ve Wade liderlerini kabul etmeye ve karmaşık ekosistemleri optimize etmeye kararlı olmaya devam etmektedir.

Ses ve verinin yakınsaması, bant genişliği hızlarındaki muazzam gelişmeler ve Microsoft, Cisco, Google, Avaya, Broadsoft, Mitel ve diğerleri gibi sektör liderlerinin yaratıcılığı uzayda büyük kesintiler yaratmaktadır. İletişim, ses, video ve sohbet yoluyla güçlendirilmiş sanal grupları veya ekipleri bir araya getiren bir dizi katılımcıya noktadan noktaya ses bağlantısından gelişti. Katılımcılar, sunumlar, dosya paylaşımı, ekran paylaşımı veya beyaz tahta ile herhangi bir yerden herhangi bir cihazdan fikirleri ve karmaşık tasarımları kolayca keşfedebilir, işbirliği yapabilir, paylaşabilir.

Slack, Cisco Spark, Microsoft Skype Kurumsal / Ekipler gibi işbirliği çözümleri. Google G Suite, Avaya / Zang Spaces ve daha fazlası, yöneticileri işletmenin ötesinde düşünmeye zorluyor. Bu çözümler günümüzün dijital ve mobil dünyasının gerçeklerine hitap ediyor. İnsanlar sosyal ağlarından daha fazlasını talep ediyorlar. Herhangi bir cihazdan güvenli ama esnek çalışma alanlarında her zaman bilgiye erişebilmeleri gerekir.

Geleneksel iletişim hizmeti sağlayıcıları ve bazı önemli katılımcılar, iş gereksinimlerinize (ses, video, sohbet, toplantı, dosya paylaşımı, zamanlama, vb.) Göre bir karışım seçmenize olanak tanıyan Hizmet olarak Birleşik İletişim (UCaaS) sunar.

Hizmet Olarak İletişim Platformu (cPaaS), iletişim deneyimini özelleştirmek için en üst düzeyde güç sağlayan güçlü bulut tabanlı kendi kendine oluşturma çerçeveleridir. Birçok geleneksel PBX / UCaaS sağlayıcısı artık Twilio termometre ayarlayıcı ile gerçekten özelleştirilebilir iletişim platformları (Avaya / Zang, Cisco / Spark / Tropo, Genband / Kandy dahil) sunmaktadır.

Bu sistemlerin ve hizmet olarak önceden tasarlanmış ortak yazılımların (SaaS) artan popülaritesi, daha da karmaşık iletişim kurmaya karar verdi. Çözümlerin seçimi ve uygulanmasında yönetim sorunu artmıştır. Kabulü, müşteri deneyimini ve yatırım getirilerini ölçmek, birden fazla teklif sahibinin yanı sıra tek bir satıcının teklifi ile birleştirilmesi ve eşleştirilmesi zordur.

İletişimin evrimi hayatımızı değiştirdi ve aktif ve hareketli olmamızı sağladı. Yöneticilerin artık gerçek zamanlı nicel bilgilere dayalı çözümler gerçekleştirmek, yanıtlamak ve uygulamak için masaüstlerine bağlı olmaları gerekmez.

Analiz, ses, video, sohbet, e-posta, toplantı ve işbirliği ekipleri için masaüstü, karma ve bulut ürünleri iletişim yönetiminde kritik öneme sahiptir. Yöneticiler şirketleri hakkında özel bilgiye ihtiyaç duyarlar. İşbirliğine dayalı ekosistem, benimsenmeyi izler, kötüye kullanıma karşı korur, uyumluluk standartlarını karşılar, ağ verimliliğini sağlar, müşteri deneyimini optimize eder, iş gücünü yönetir ve verimliliği artırır.

Etiketler:

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


DMCA.com Protection Status