Online tanışma siteleri: hangisi hangisi?

Ana Sayfa / Online tanışma siteleri: hangisi hangisi?

Online tanışma siteleri: hangisi hangisi?

Turk Muhabbet     09-05-20     sohbet     Online tanışma siteleri: hangisi hangisi?     146 Defa Okundu

Online tanışma siteleri: hangisi hangisi?

Online randevu hizmetleri neredeyse 10 yıl içinde gelişmektedir. Bazı insanlar Bay ya da Bayan Doğrudan onlar aracılığıyla. Bazıları olmayabilir. Ancak, bu hizmetler aracılığıyla bu potansiyeli arama umudunu henüz kaybetmemiş olanlar için, işte bu çaba içinde arama yardımcı olabilecek en iyi online tanışma hizmetleri.

Aylık ücreti 8.33 $ ile 19.95 $ arasında olan MatchMaker.com’un yaklaşık 8 milyon üyesi var ve anlık mesajlaşma veya e-posta yoluyla iletişim kuruyor. İncelemelere göre MatchMaker en iyi çevrimiçi hizmetlerden biridir. İki ana özelliği vardır: a.) Kullanıcı dostu bir site ve b) Web’deki en kapsamlı profillerden biri. Profil oluşturma, kapsamlı bir anket ve isteğe bağlı bir makaleden oluşur.

YahooPersonals’ın aylık ücreti 7.50 $ ila 19.95 $ ve 5 milyondan fazla üyesi var. Anlık mesajlaşma ve e-posta, bu çevrimiçi randevu hizmeti ile bir iletişim şeklidir. Rafine arama motoru ile sevilir. Yaşam alanı, yaş ve ilgi alanları gibi kategoriler arama sürecini iyileştirmek için kullanılabilir. YahooPersonals, Premier randevusundan daha fazlasını arayanlar için daha kapsamlı bir profil sağlayan Premier’in bu sürümüne sahiptir.

DreamDates.com’un aylık ücreti 9-24.95 $ ve üyeliği 3.5 milyon $ ‘dır. Üyelerin iletişimi sohbet, anlık mesajlaşma, e-posta ve ses ile desteklenir. DreamDates, üyelerin birbirleriyle konuşmasına izin vererek daha iyi bir iletişim yolu sağlar. İki versiyonda mevcuttur – yeni üyelik veya erotik seçim.

AmericanSingles.com aylık 16.50 $ ile 24.95 $ arasında bir ücret karşılığında kullanılabilir. 10 milyondan fazla üyesi anlık mesajlaşma, e-posta veya sohbet yoluyla iletişim kurar. Birisi ilk başta ilgi gösteren, ancak henüz o kadar kolay olmayan biriyle etkileşim kurma fırsatıyla ilgileniyorsa, o zaman Amerikan bekarlarıyla, bir kişi anonim kalabilir. Bu hizmet, çekici üyelerinizle iletişim kurmanın eğlenceli ve bilgilendirici bir yolu olan bu “Tease” mesajlaşma özelliğine sahiptir.

Match.com için aylık üyelik ücreti 9,95 $ – 24,95 $ ‘dır. 15 milyon üyesi e-posta veya sohbet yoluyla iletişim kurar. Aramayı kolaylaştırmak için birbirlerinin ve diğer gereksinimlerin karşılaştırmasını sunan kullanıcı dostu web sitesiyle gurur duyuyor.

Çeşitli web hizmeti siteleri hakkında bu bilgi çifti ile, “bir” için web’de arama hala çaresiz olduğu kadar zor değil. Tebrikler!

Etiketler:

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


DMCA.com Protection Status