Online Dating – Herkesin Bilmesi Gereken 10 Kural

Ana Sayfa / Online Dating – Herkesin Bilmesi Gereken 10 Kural

Online Dating – Herkesin Bilmesi Gereken 10 Kural

Turk Muhabbet     11-04-20     sohbet     Online Dating – Herkesin Bilmesi Gereken 10 Kural     164 Defa Okundu

Online Dating – Herkesin Bilmesi Gereken 10 Kural

Çevrimiçi randevu, her köşedeki olasılıklarla dolu heyecan verici bir sınırdır – ancak bu zorlayıcı e-postaları göndermeye başlamadan önce, izlemeniz gereken on kural vardır.

Aşk hayatınız birkaç nedenden dolayı sıkışabilir. Yakın zamanda sona eren bir ilişki sizi daha yakın bir sosyal çevrenin ve yalnızlık hissinin arkasında bırakabilir. Boşanma, mezuniyet veya yeni bir şehre taşınma gibi son değişiklikler yaşamış olabilirsiniz. Durum ne olursa olsun, yeni insanlarla tanışmak zor. Arkadaşlık dünyasına girin – çeşitlilik, baharat ve heyecan dolu. Eğer online tanışma sahnesinde yeniyseniz, herkesin bilmesi gereken birkaç şey var.

1. Önceden planlayın

Sohbet odalarında eğlenmek için zaman harcamak ister misiniz? Birlikte hafta sonları gidecek birini mi arıyorsunuz? Tek gecelik bir stand mı arıyorsunuz? Bay veya Bayan’ı bulmaya çalışıyorum Değil mi? Çevrimiçi tarihleriniz için hedefler belirleyin ve onlara sadık kalın – aksi takdirde başkalarının duygularını mahvedebilir veya başka bir başarısız ilişkinin parçalarını sıkıştırabilirsiniz.

2. Arkadaşlarınıza sorun

Online randevu ve sohbet odaları, hayatın her kesiminden insanlar için sevgi veya biraz eğlence arayan ortak araçlardır. Arkadaşlarınıza geçmişte hangi sitelerin kendileri için çalıştığını sorun. Rastgele bir hizmet seçmek yerine, zaten tanıdıklarınızın görüşlerine güvenin.

3. Yavaş başlayın

Birisiyle tanışacak kadar rahat hissetmeden önce sohbet odalarında, e-postada ve hatta telefonda biraz zaman geçirmeniz gerekebilir. Acele etmeyin – acele etmeyin! Sürecin tadını çıkarın ve heyecanla kucaklayın.

4. Doğruyu söyle!

Gerçekten online randevu başarılı olmak istiyorsanız, dürüst olmak zorunda. Başkalarının eylemlerini kontrol edemeseniz de, kendiniz için sorumluluk sahibi olmak, başka bir kişinin resmini profilinize ekleme veya geçmişiniz hakkında yalan söyleme cazibesini bozar.

5. Bunları organize edin ve önceliklendirin

Online randevu çok büyük olabilir. Bir ilişkide aradığınızı bildiğiniz kişilerin profillerine göz atmak, barda biriyle sohbet etmekten çok daha kolaydır. En ilginç profillerden bazılarını seçin, notlar alın ve önce onları yanıtlayın. Çalışmadıklarında her zaman tekrar bakabilirsiniz ve böylece çok fazla aktivite ve kafa karıştırıcı duygulardan kaçınabilirsiniz.

6. Gördüğünüz veya okuduğunuz her şeye inanmayın

Gerçek olamayacak kadar iyi geliyorsa, kötü bir yumurtaya bakmanız çok olasıdır. Birini tanımak için zaman ayırın. Hikayelerine göz atın. Kişisel bilgilerinizin yayınlandığı noktaya ulaştıktan sonra ayrıntıları kontrol edebilirsiniz. Birisi yerel bir kolejde çalıştığını iddia ederse, adını telefon rehberinden arayabilirsiniz. Kamuya açık bir kayıt değerli bir kaynaktır!

7. Sohbet görgü kuralları

Bu eski atasözü “eğer güzel bir şey söyleyemezsen, hiçbir şey söyleme” hala web dating için geçerlidir. Sohbet odaları genellikle insanlara rakipsiz bir his verir. Parmaklarınız uçmaya başladığında işler hızlı hareket etme ve buharlaşma potansiyeline sahiptir. Dur. Düşünün. Eğer bunu tamamen yabancı biriyle yüz yüze söylemezseniz, hiç söylemeyin.

8. Bir online randevu hizmeti için ödeme çok deli olmayabilir

Sohbet odalarına girmek veya çevrimiçi randevu profili oluşturmak için ödeme yapan web siteleri, ilk bakışta sizi kapatabilir. Arkadaşlık sitesine zor kazanılan parayı ödemekten utanabilir veya korkabilirsiniz; Ancak, birileri çevrimiçi tanışma çevrelerine katılmak için gerekli yatırımı yapmak istiyorsa, çok ciddi ve bir mil daha yapmak istekli olduğundan emin olabilirsiniz!

9. Uygun olun

Her gün internet bağlantınız yok mu? Bu, çevrimiçi tanışma dünyasında sorunlara neden olabilir. Bu sosyalleşme yöntemini deneyenler çabuk cevap alacaklarını düşünüyorlar. Müsait olun, sohbet odasında vakit geçirmeyi düşünün ve e-postalara zamanında yanıt verin. Aksi takdirde, potansiyelinize olan ilginizi kaybedebilirsiniz.

10. Birinci, ikinci ve üçüncü güvenlik

Güven kazandıktan ve yüz yüze görüşmek istediğiniz birini bulduğunuzda, ne bekleyeceğinizi bilmediğinizi unutmayın. Halka açık bir yerde görüşürüz. Arabanızı sürerek ortamınızın kontrolünü elinize alın ve kendinizi rahatsız hissettiğinizde dışarı çıkın. İlk tarih ikinci veya üçüncü olmasına yol açsa bile, yeni tanıştığınızı ve acele etmeye gerek olmadığını unutmayın.

Etiketler:

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


DMCA.com Protection Status