Onida G510 ve Onida G500’ün Özellikleri

Ana Sayfa / Onida G510 ve Onida G500’ün Özellikleri

Onida G510 ve Onida G500’ün Özellikleri

Turk Muhabbet     12-05-20     sohbet     Onida G510 ve Onida G500’ün Özellikleri     127 Defa Okundu

Onida G510 ve Onida G500’ün Özellikleri

Onida, Hindistan’daki iyi elektronik şirketlerinden biridir. Şirket pazarda iyi bir performans sergiliyor ve televizyon, ev kliması, buzdolabı ve benzeri ürünlerle müşterileri memnun ediyor. belirli bir düzeyde. Samsung ve LG’nin Hindistan pazarında daha güçlü markalar olduğu doğrudur. Ancak Onida asla umudunu kaybetmez ve müşterilerini mutlu etmek için elinden geleni yapar. Onida, iyi özelliklere sahip bazı uygun fiyatlı cep telefonları da piyasaya sürdü. Onida mobil fiyat listesinin bir ölçüde birçok Hintli tüketicinin cebine sığacağından eminim.

Onida iki cep telefonunun özelliklerini ve özelliklerini tartışıyoruz, i. Onida g510 mobile ve Onida g500 mobile. Onida g510, çok basit ve standart özelliklere sahip çift SIM (GSM + GSM) bir cep telefonu. Telefon aslında giriş segmentini hedefliyor. Onida g500 cep telefonunun tek bir 1,8 inç TFT ekranı vardır ve bir CIF kamerayı destekler.

Cep telefonunun belleği 4 GB’a kadar genişletilebilir. Bu cep telefonunun en çekici özelliği olduğunu düşünüyorum. Onida g500 ayrıca FM radyo, ses çalar, video oynatıcı gibi eğlence özellikleriyle birlikte gelir ve Bluetooth üzerinden mobilden mobil veya mobilden PC’ye veri aktarmanıza olanak tanır.

Çift LED el feneri, telefona daha fazla zarafet katan başka bir özelliktir. Bu basit görünümlü cep telefonu çok sıradan bir görünüme sahiptir ve uygun fiyatlı bir çift SIM cep telefonu arayanlar için çok uygundur. Hindistan’da yeni Onida g510’un fiyatı Rs civarında. Sadece 2800.

Onida g500, şık bir kaydırıcı telefon ve iyi özelliklerle dolu. Telefon ayrıca kullanıcıyı ses ve video oynatıcı ile ilginç bir modda tutan bazı eğlence özellikleri ile donatılmıştır, ancak FM radyo ile durum böyle değildir. Telefonunuzdaki kamera iyi görüntü kalitesi ve video kaydedici sağlar.

Bu cep telefonunun en ilginç ve heyecan verici özellikleri, kullanıcının cep telefonuyla sohbet etmesine izin veren ve ayrıca GPRS gibi diğer bazı internet bağlantı özelliklerini destekleyen bir anlık mesajlaşma özelliğine sahiptir ve tarama seçeneği yoktur. Trans flaş, telefonun belleğini 2 GB’a kadar genişletir. Hindistan’da Onida g500 fiyatı Rs civarındadır. Sadece 3200.

Etiketler:

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


DMCA.com Protection Status