Okunabilecek makale konuları nasıl seçilir

Ana Sayfa / Okunabilecek makale konuları nasıl seçilir

Okunabilecek makale konuları nasıl seçilir

Turk Muhabbet     23-04-20     sohbet     Okunabilecek makale konuları nasıl seçilir     196 Defa Okundu

Okunabilecek makale konuları nasıl seçilir

Makale yazarken karşılaştığınız en büyük zorluk nedir? Muhtemelen cevabın başlayabileceğini düşünüyordunuz. Kısmen, bu doğru. Ama başlamanın bir kısmı gerçekten ne yazacağımı düşünmek. Neredeyse herkes aynı konu hakkında konuşuyorsa, benzersiz olmak için başka hangi fikirleri yazmanız gerektiğini düşünmeniz gerekir.

Yazdığınız konulara yardımcı olmak için bu birkaç sırrı takip edin ve makalenizin okunduğundan emin olun.

1. Sohbet odalarına katılabilirsiniz. Çoğu kişinin sohbet odasında hangi soruları attığına dikkat edin. Bunlar aslında hakkında yazmanız gereken konular. Bu soruları makalelerinizle cevaplayın.

2. Medya insanların yaşamında önemli bir rol oynamaktadır. TV seyredin ve radyo dinleyin. Hangi konuların tartışıldığı veya hangisinin yayında olduğu önemli değil.

3. Sayfanızda bir anket de gönderebilirsiniz. Bu ankette müşterilerinize ne okumak istediklerini sorun. Bu, hangi konularda yazılacağı konusunda size çok yardımcı olacaktır.

4. Bir kitapçıya giderseniz, en çok satanlar listenizde ne olduğunu kontrol edin. İnsanlar bu kitapları okumayı seviyorlarsa, aynı konuyu İnternet’te arama olasılığı daha yüksektir.

5. Zamanında makale yazmak da mevsimle ilgili olmalıdır. Noel zamanı yaklaşıyor mu? Sonra Noel hakkında yazmaya başlasan iyi olur. İnsanlar okudukları mevsim için mükemmel olduğunda heyecanlanırlar.

Bu ipuçları basit olabilir, ancak gerçekten bu makalenin birçok kişinin okuduğu sırlarıdır.

Etiketler:

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


DMCA.com Protection Status