Nasıl kolayca arkadaş bulmak ve çevrimiçi sohbet odalarında başarılı

Ana Sayfa / Nasıl kolayca arkadaş bulmak ve çevrimiçi sohbet odalarında başarılı

Nasıl kolayca arkadaş bulmak ve çevrimiçi sohbet odalarında başarılı

Turk Muhabbet     03-04-20     sohbet     Nasıl kolayca arkadaş bulmak ve çevrimiçi sohbet odalarında başarılı     179 Defa Okundu

Nasıl kolayca arkadaş bulmak ve çevrimiçi sohbet odalarında başarılı

Sohbet odaları uzun zamandır var ve yeni arkadaşlarla tanışmak için harika yerler. Harika bir oda içi deneyim için göz önünde bulundurmanız gereken bazı ipuçları:

Ortak ilgi alanları arayın

Bir sohbet odasına katılmadan önce, odanın ortak ilgi alanlarını paylaşan üyeleri olup olmadığını araştırmanız ve belirlemeniz gerekir.

Güvenlik için, sizinle aynı bölgede yaşayan, bir hobi paylaşan, aynı kulübe ait olan ya da aynı okula giden bir odaya gitmelisiniz. Bu şekilde tartışacağınız bir şeyler olur ve kolayca arkadaş edinebilirsiniz.

Dürüst ol

Etkileşim kurmak istediğiniz ilginç birini bulursanız, kendinizi dürüstçe ona tanıtmalısınız. Kim olduğunuz ve nereden geldiğiniz konusunda doğru olmalısınız.

Dürüst olmak güzel olsa da, kişisel bilgilerinizi açıklamamalısınız. Örneğin, adresinizi ve telefon numaranızı açıklamamalısınız. Nereden geldiğini söylediğinde, sadece şehrinden bahsetmelisin. Adınızı verirken yalnızca adınızı veya takma adınızı vermelisiniz.

Özel sohbet edin

İletişim kurduğunuz kişi size açıksa ve sohbet etmeye istekliyse, özel olarak sohbet etmelisiniz. Bu, yalnızca sohbeti kullanmanız gerektiği anlamına gelir; e-postanızı veya telefonunuzu kullanmamalısınız.

Diğer e-posta veya telefon numaranızı vermekte rahat olana kadar özel görüşmeye devam etmelisiniz. Arkadaşlığınızı güçlendirmeye yardımcı olacaklarını düşünüyorsanız, fotoğraf alışverişi de yapabilirsiniz.

İlişkiyi başka bir seviyeye taşımanız gerektiğini düşünüyorsanız, telefonda başka biriyle konuşmayı düşünmelisiniz. Telefonu kullanırken yalnızca cep telefonunuzu kullanmalısınız (yeni bir Sim kart kullanarak).

Diyaloğunuza bağlı olarak, arkadaşlığın ilerlemesini, konuşmaya geri dönmesini veya tamamen bitirmesini isteyip istemediğinize karar verirsiniz.

Toplantı sırasında dikkatli olun

Yeterince uzun bir konuşmadan sonra ve kişiyle tanışmaktan rahat olursanız, toplantıya dikkat etmelisiniz. Genel bir kural olarak, halka açık, açık bir yerde buluşmalısınız. Mümkünse, bir arkadaşınızı veya aile üyenizi yanınızda getirmelisiniz. Ayrıca görüştüğünüz kişiye bir arkadaşınızla veya aile üyenizle de danışmalısınız.

Etiketler:

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


DMCA.com Protection Status