NAMBLA, sohbet odaları ve İnternet: çocuğunuz güvenli mi?

Ana Sayfa / NAMBLA, sohbet odaları ve İnternet: çocuğunuz güvenli mi?

NAMBLA, sohbet odaları ve İnternet: çocuğunuz güvenli mi?

Turk Muhabbet     29-04-20     sohbet     NAMBLA, sohbet odaları ve İnternet: çocuğunuz güvenli mi?     169 Defa Okundu

NAMBLA, sohbet odaları ve İnternet: çocuğunuz güvenli mi?

Bu en zor yazı oldu, ama muhtemelen en önemlisidir. Bu işi yazarken midemi hasta eden siteleri ziyaret etmek zorunda kaldım. Herkesi bu makaleyi okumaya ve Amerika’nın en büyük varlığını, çocuklarımızı korumaya çağırıyorum.

İnternet, belirli konular, haberler, özel etkinlikler, vb. Hakkında bilgi bulmak için harika bir yer olsa da, çocuklarınız için tehlikeli bir yer ve çocuk cinsel istismarcıları için bir üreme alanı olabilir.

Çocuğunuz seks suçlularından korunuyor mu? Ne yazık ki, her çocuk bu korkunç suçları işleyen canavarlara karşı savunmasızdır.

Bu yazıda size internetin çocuklarımız için tehlikelerini anlatacağım ve sonra onları nasıl koruyabileceğinizi anlatacağım. NAMBLA’yı, sohbet odalarını ve İnternet’i araştırıyoruz.

NAMBLA – ACLU tarafından korunan ve Kuzey Amerika Erkek / Erkek Aşk Örgütü’nü (NAMBLA.com – kendi sorumluluğunuzdadır) temsil eden iğrenç organizasyon. Bu siteyi ziyaret ettiğimde neredeyse attım). NAMBLA’nın amacı “ karşılıklı mutabakat ilişkisini tercih eden erkek ve oğlan çocuklarının baskısına son vermek “.

Bu çok saçma. Çocuklar seks yapmakta özgür değildir. Bu hasta organizasyon (İnternet’teki en büyük ama tek erkek / erkek aşk organizasyonu değil), erkeklerle rıza gösteren seksin normal olduğunu iddia ediyor.

Suç alanlarından savunma ajanslarına kadar okuduğum tüm bilgiler, çocuklarla seks yapan insanların büyük çoğunluğunun onları zorla veya başka bir baskı ile ilişkilere zorladığına inanmamı sağladı.

Çocuklar ve ergenler manipülasyona duyarlıdır ve başkalarını memnun etmek için bir şeyler yapabilirler. Bir aidiyet duygusuna sahip olmak ve sevilmek ve saygı görmek istiyorlar.

NAMBLA üyeleri gibi, her uzunluktaki canavarlar çocukları onlarla seks yapmak için yönlendirir. Sonra bu insanlar eylemlerinin normal olduğunu söylemeye çalışırlar.

Çocuk cinsel istismarı kurbanlarının çoğuna göre, yıllarca süregelen şiddet onları ciddi şekilde zedeledi.

Küçük çocuklar yetişkin olduklarında ve onlara karşı işlenen suçların korkunç doğasını fark ettikçe, yaşadıkları acıyla uğraşmak zorunda kalacaklar.

Anlamsız suçlar işleyen korkunç insanları korumaya çalışan NAMBLA ve ACLU gibi gruplara tahammül etmemeliyiz. Sana sesleniyorum. Lütfen ACLU’yu destekleyen hiçbir politikacıya oy vermeyin.

ACLU’nun son noktası. Web sitemde azınlıklara karşı şiddeti teşvik edersem, bir nefret suçu ile suçlanabilirim (ve bu doğru karar olacaktır). ACLU bu durumda ifade özgürlüğü hakkımı desteklemez, ancak NAMBLA’nın genç erkeklerle cinsel ilişki kurma hakkını savunurlar. Genç erkeklerle seks yapmak şiddetli bir suç değil mi?

Bu şekilde, ACLU yetişkin erkeklerin genç erkeklere şiddetle zarar verme hakkını destekler. Hasta ve durdurulmalı.

Sohbet Odaları / İnternet – Sohbet odaları ve İnternet, insanların fikir ve düşünce alışverişinde bulunabileceği harika yerler olabilir. Ayrıca, çocuklar ve gençler ile ilişki kurmaya çalışan iğrenç insanlar için tehlikeli yerler olabilirler.

Dateline NBC yakın zamanda çocuk cinsel istismarcıları için tavsiyelerde bulundukları yerde yayın yapıyordu. Yetişkin erkeklerle tanışan genç kızlar olarak poz veren aktörleri vardı.

Sohbet odaları suçluların suçlarını işlemesine izin verir. Bu insanlar potansiyel kurbanlarının kimlikleri olarak kalabilirler. İstedikleri kişi gibi davranabilirler. Birkaç sohbet odası üyelerinin durumunu kontrol ettiğinden, kimlerle görüştüğünüzü bilmek neredeyse imkansızdır.

İnternet benzer. İnsanlar istedikleri takdirde internete metin, video, ses ve görüntü gönderebilir. Bu, çocuk pornografisi rapor eden kişilerin birçok kişiyle bilgi paylaşmasını kolaylaştırır.

İnternet, çocuk molollerinin suçlarını ve isteklerini benzer görüşlere sahip diğer suçlularla tartışmasına izin verir (http://www.prevent-abuse-now.com/pedoweb.htm). NAMBLA, seks suçlularının suçlarını işlemeye teşvik edilebileceği ve davranışlarının normal olduğunu söylediği çevrimiçi üyelik grubunun bir örneğidir. Suçun nasıl işleneceğini de tartışabilirler.

İnternette bu yabancılara yardım edecek birçok kaynak var. Kimlikleri internette de gizlenebilir ve bu da suçların planlanmasını kolaylaştırır. Üzücü gerçek şu ki, tüm çocuklar istismarla mücadele için yeterli bilgiye sahip değillerse şiddete karşı savunmasızdırlar.

Çocuk seks suçlularına rahatlık sunan ve ayrıca çocuklara bir yetişkinle seks yapmayı sevdiğini söyleyen sohbet odaları ve haber grupları vardır. Bu sohbet odaları ve haber grupları, suçlunun ve mağdurun kimliğini halktan gizli tutar.

Bu kavgayı zorlaştırır ve ebeveynlerin, kolluk kuvvetlerinin ve öğretmenlerin tüm öğretilerine karşı gelir.

Bu suçluların adli tespit ve kovuşturması çok daha iyidir, ancak bir suçun işlenmesini engellemez.

Ebeveynlerin çocuklarını seks suçlularından korumak için atabilecekleri adımlar vardır. Çocuklarınızın İnternet güvenliği, cinsel bir saldırı durumunda çocuğunuzla konuşacağınız olağan eğitime çok benzer. Ziyaret edebilirsiniz Childnet Uluslararası daha fazla bilgi.

1) Çocuğunuzun bilgilerini gizli tutun ve kişisel bilgileri çevrimiçi olarak yabancılarla paylaşmayın – Fiziksel dünyada olduğu gibi, çocuğunuzla ilgili kişisel bilgileri çevrimiçi ortamda iletirken çok dikkatli olmalısınız. Buna kişisel bilgiler, resimler, videolar vb. Dahildir. Lütfen çocuğunuza web siteleri, forumlar, sohbet odaları, haber grupları ve diğer web siteleri hakkında kişisel bilgi vermemesini söyleyin.

2) Çocuklarınızın izlediği materyalleri tanıyın ve çocuklarınızın nereye gidebileceğine ilişkin temel kuralları kabul edin – Çocuğunuzun ziyaret ettiği site türlerini ve bu sitenin içeriğini izleyin.

3) Çocuklarınıza kişisel bilgi isteyen formları doldurmamalarını söyleyin İnternet, kullanıcıdan kişisel bilgiler isteyen pop-up reklamlar, formlar ve diğer reklamlarla doludur. Çocuğunuza bu formları doldurmanın tehlikelerini öğretin ve çocuktan onlardan uzak durmasını isteyin.

4) Çocuklarınızı istenmeyen e-posta açmanın tehlikeleri konusunda uyarın – En iyi e-posta filtrelerinde bile, çocuğunuzun e-postası kesinlikle günlük dozlarda spam alır. Bu e-postalar çocuğunuzun yararına olmayabilecek kaynaklardan gelebilir. Yapabileceğiniz çok daha fazla şey var. Çocuğunuzu çocuklara yönelik cinsel istismardan nasıl koruyacağınız hakkında daha fazla bilgi için kolluk kuvvetinizle irtibat kurun.

Uyarı işaretleri (Bkz CyberAngels.org daha fazla bilgi)

1) Ekranın değiştirilmesi – Çocuğunuz monitörü kapatır veya odaya girerken ekranları değiştirirse, bu çocuklar için uygun olmayan bir web sitesinde bulunduğunu gösterebilir.

2) Garip telefon görüşmeleri – Çocuğunuz bilinmeyen yetişkinlerden telefon görüşmeleri almaya başlarsa, bir şeyin yanlış olduğuna dair bir uyarı işareti olabilir.

3) Gecenin garip saatleri – Çocuğunuzun gecenin büyük saatlerinde çevrimiçi olduğunu fark ederseniz, onlara zarar verebilecek veya onları tehlikeye atabilecek faaliyetlerde bulunabilecek biriyle temas halinde olabilir.

4) Büyük miktarda nakit – Çocuğunuzun aniden çok fazla parası olması durumunda telaşlı olun. Çocuğunuzla konuşun ve paranın nereden geldiğini bulmaya çalışın.

5) Terk edilmiş çocuk – Çocuğunuz sizden ve arkadaşları da dahil olmak üzere diğer sevdiklerinizden uzaklaşıyor gibi görünüyorsa, çok yanlış bir şey olabilir. Sorunların ne olduğunu bilmeniz önemlidir.

Kontrol edilecek başka kaynaklar var:

1) Aile Araştırma Konseyi

2) Yeter artık

3) Çocukları ve Ailelerini Koruma Ulusal Koalisyonu

İnternet, çocuklarınız için potansiyel olarak zararlı bir yer olabilir ve aynı zamanda hasta ve çocuk cinsel istismarcılarının sapkın tutum ve eylemleri için bir üreme alanı olabilir. Çevrimiçi ortamda güvenli bir deneyim yaşayabilmeleri için bilgi almak ve halklarımızın çocuklarına doğru bilgileri aktarmak hepimizin sorumluluğundadır.

Etiketler:

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


DMCA.com Protection Status