Monkey Quest – Çocuklar İçin Eğlenceli Web Siteleri

Ana Sayfa / Monkey Quest – Çocuklar İçin Eğlenceli Web Siteleri

Monkey Quest – Çocuklar İçin Eğlenceli Web Siteleri

Turk Muhabbet     28-12-20     Uncategorized     Monkey Quest – Çocuklar İçin Eğlenceli Web Siteleri     562 Defa Okundu

Monkey Quest, Mart 2011’de Behaviour Interactive tarafından başlatılan çok oyunculu bir çevrimiçi oyundur (MMOG). Monkey Quest, Nickelodeon tarafından yayınlanan uzun bir çevrimiçi oyun serisinden bir diğeridir. Site 6 ila 12 yaş arası çocukları hedeflemektedir. Bu oyun, üyelerin keşif yaptığı, yeni arkadaşlarla tanıştığı, oyun oynadığı ve maymun avatarları aracılığıyla dünya hakkında bilgi edindiği Ook’un fantezi dünyasında mevcuttur.

Monkey Quest’in çekiciliği, eski atari tarzı ve Nintendo oyunlarını anımsatan, üyelerin oynadığı çevrimiçi oyunlardır. Üyelikler ilk ay için aylık 7,95 $ ‘dan başlar; ancak bu oran, aylık üyelik için aylık 9,95 ABD doları olarak yeniden faturalandırılır. Altı aylık üyelik 44.95 $ ve yıllık üyelik 59.95 $ ‘dır. Monkey Quest para iadesi yapmaz. Çocuklar için ücretsiz üyelik vardır; ancak sanal dünyadaki hareketleri sınırlıdır. Oyuncular ayrıca NickCash (Nickelodeon’un sanal parası) satın alarak Monkey Quest’teki özel içeriğe erişebilirler. Monkey Quest, geniş bantlı bir internet bağlantısı, yüksek kaliteli bir video kartı ve Unity adlı bir eklentinin kurulumunu gerektirir. Oyun Money Quest’in web sitesi üzerinden oynanmaktadır.

Özellikleri

Yeni üyeler, sanal kişilikleri olarak kullanmak için bir maymun avatarı oluşturur ve özelleştirir. Avatar oluşturulduktan sonra Ook’un sanal dünyasına girer ve çevrimiçi oyunlar oynayarak maceralar yaşamaya başlar. Bir avatar bir oyunu başarıyla tamamladığında, bir sonraki seviyeye geçebilir ve karşılaştıkları kötü canavarlara karşı kendilerini savunmak için daha iyi zırhlar ve gelişmiş silahlar elde edebilirler. Maymunlar, bireysel görevlere gidebilir veya diğer üyelerle grup görevlerine katılabilir. Tüm görevler veya görevler oyun tabanlı değildir. Üyeler, kapılardan ve diğer engellerden geçmek için çözmeleri gereken bulmacalarla karşılaşacaklar.

Diğer çevrimiçi oyunlarda olduğu gibi, Monkey Quest üyenin maymunu A noktasından B noktasına götürmek için bir plan izler.Oyunun amaçlandığı yaş aralığı, arsanın karmaşıklığını sınırlar, ancak çocukların ve ebeveynlerin olması yeterlidir. onu çekti. Ebeveynler, NickCash’in çocukların çevrimiçi mağazadan ürün satın almalarına izin verdiğini bilmelidir. NickCash’i almanın tek yolu, onu gerçek parayla satın almaktır. Oyuncuların oyunları başarıyla tamamlayarak elde ettikleri tek fayda, bir sonraki seviyeye geçmek ve maymunlarını daha iyi zırhla donatmaktır. Maymunlarını sanal dünyada hareket ettirmek için oyuncuların kontrollerde ustalaşmayı öğrenmesi gerekir. Klavyedeki ok tuşları ve boşluk çubuğu maymunu hareket ettirirken kısayol tuşları silahları ateşler ve iksirlere erişim sağlar. Diğer birçok sanal dünyanın aksine, Monkey Quest’in sosyal sohbet odası yoktur.

Ne iyi

Monkey Quest, geleneksel video oyunlarının aksiyonuyla ilgilenen 10 yaş ve altındaki çocuklara hitap edecek bir oyun sitesidir. Web sitesinin ve oyunun grafikleri ve tasarımı oldukça iyi. Tüm maymun avatarlarını yaratanlar, hedef kitlelerini kesinlikle biliyorlardı. Maymunlar şapşal, esprili, sevimli ve sevmesi kolay. Maymunların kişilikleri gerçekten parlıyor. Çocukları oyunla rahat ettirecek olan bu kolay tavırdır. Oyunlarda veya web sitesinde yetişkin temaları yoktur. İçki, sigara, uyuşturucu kullanımı, seks veya saldırgan dil yok.

Çocuklar, görevlerde ve oyunlarda diğer oyuncularla takım kurarak takım çalışmasının değerini öğrenecekler. Görevlerde çocuklar, başkalarına yardım etmenin özverili bir hareket olduğunu öğrenecekler. Oyunda otorite konumunda olan bireyler iyidir ve oyuncuları başkalarına yardım etmeye ve örneklerini takip etmeye teşvik eder. Bir çocuğun düşünce kalıplarını geliştirebilecek bulmacaları çözmek için makul miktarda mantık çağrılmalıdır.

Ne kötü

Monkey Quest’te genç oyuncuları cesaretlendirebilecek bazı çizgi film şiddeti var; ancak kan, vahşet, acı veya düşüncesiz şiddet yoktur. Oyun bir video oyunu platformuna dayandığından, çocukların iyi insanlar olduğu ve bir sonraki seviyeye ilerlemek için düşmanlarını yenmeleri gereken bazı iyi ve kötü savaşlar olacak. Ayrıca, ürünler için çevrimiçi bir mağaza olduğundan, ebeveynler ilgili Monkey Quest ürünlerini satın almaya daha fazla odaklanabilir.

Çevrimiçi güvenlik

Çevrimiçi sohbet önceden seçilmiş ifadeler ve filtrelenmiş dil ile sınırlı olduğundan, çoğu ebeveyni endişelendiren çevrimiçi güvenliğin en kötü kısmı önemli ölçüde azaltılmıştır. Yine de, ebeveynlerin ve çocukların çevrimiçiyken tetikte olmaları gerekir. Tüm iletişimler filtreleniyor ve moderatörler siteyi günde yirmi dört saat izliyor. Monkey Quest’in güvenlik politikasını bulmak çok zor. Daha belirgin şekilde gösterilmesi gerekiyor.

Etiketler:

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


DMCA.com Protection Status