Mobil uygulama geliştirmenin bir sonraki aşaması neden endüstri odaklı

Ana Sayfa / Mobil uygulama geliştirmenin bir sonraki aşaması neden endüstri odaklı

Mobil uygulama geliştirmenin bir sonraki aşaması neden endüstri odaklı

Turk Muhabbet     29-04-20     sohbet     Mobil uygulama geliştirmenin bir sonraki aşaması neden endüstri odaklı     149 Defa Okundu

Mobil uygulama geliştirmenin bir sonraki aşaması neden endüstri odaklı

tanıtım

Mobil uygulamalar, avucumuzun içinde yeni bir araç ve kaynak çağına girdi. Bu alan yoğun bir işgücü gerektirmez ve bu nedenle sadece birkaç yıl içinde katlanarak büyümüştür. Eğlence sağlamak için küçük bir eylem başlatılmış ve bilgiler işle ilgili uygulamaları içermektedir. Bazıları bu makalede gösterilmiştir.

Mobil uygulamalarda geliştirme

Önceki makalede belirtildiği gibi, mobil uygulamaların geliştirilmesi oyunlar ve eğlence için alanın ötesine geçti. Şirketler, gerçekliğe ayak uydurmak, hesap sayfalarını yeniden dengelemek ve hem organik hem de inorganik olarak daha fazla gelir kullanmak için bir dizi adım atıyor. Mobil uygulamalar, işletmeler için bazı olumlu noktalara dikkat çeken Eldorados’lardan biridir. Bunlar:

  • verimlilik
  • pazarlama
  • kullanılabilirlik
  • Veri depolama
  • Müşteri sadakati / marka değeri

Birçok uygulama yukarıda sorulan sorulara cevap vermektedir. Ancak, zaman bu alanda biraz ilerleme gerektirecektir. Bir sonraki atılımlar seti muhtemelen aşağıdaki avatarlardan gelecek:

Cep telefonu cüzdanı: Artık cep telefonunuzla fatura satın alabilir veya ödeyebilirsiniz. Kullanılan bazı ödeme yöntemleri, ürün barkoduna göre kaydırmayı veya kimlik doğrulaması için bir cep telefonu numarası girmeyi içerir. Fiziksel veya bulut tabanlı altyapı, finansal bilgilerinizi veya e-para biriminizi saklar. Bu, satın alma işlemini onaylamak ve ilgili tutarı borçlandırmak için yapılır. Başarılı mobil ödemenizi onaylayan bir satın alma siparişi alırsınız.

Mobil uygulama geliştirme laboratuvarlarında şu anda birçok mobil ödeme yöntemi ele alınmaktadır.

Mesaj / sohbet senkronizasyonu: Sohbetinizi sorunsuz bir şekilde senkronize eden veya farklı cihazlardan mesaj gönderen bir düzine uygulama artık kullanılabilir. Sohbet verilerinin ve kişilerin farklı cep telefonları veya iletişim cihazları arasında doğrudan senkronizasyonu bu mobil uygulamaların USP’sidir.

Sosyal Ağlar: Her geçen gün daha fazla kullanıcının sosyal ağ sitelerine katılmasıyla sosyal medya şirketleri, kullanıcıları ilgi çekici tutmanın ve sosyal ağ hesaplarına her zaman, her yerden erişmenin yollarını arıyordu. Sosyal ağların işyerinde kullanımıyla ilgili kısıtlamaların yine bir sorun olduğu ortaya çıktı. İnternet ve voila üzerinden mobil bağlantıya girin, bu, mobil uygulama geliştirme şirketlerinin sosyal medyaları için uygulamalar oluşturmaları için büyük bir fırsat yarattı. Bu uygulamalar akıllı telefonlara indirilebilir veya bazen indirilebilir. Kullanıcıların bu uygulamaları çağırması, bir masaüstü / dizüstü bilgisayar gibi oturum açması ve sosyal medyayı kullanmaya başlaması yeterlidir. Bu kadar kolay! Bu uygulamalar aracılığıyla resim gönderme / paylaşma, arama, tweetleme, durum güncellemeleri ve hesap / gizlilik ayarları gibi laik işlevler de gerçekleştirilebilir. Şaşılacak bir şey yok, teknoloji gözlemcileri sosyal ağların cep telefonlarıyla kullanımında hızlı bir artış olduğunu bildirdi.

İş Uygulamaları: Belki de hiçbir yerde mobil uygulama geliştirme eğilimi, iş uygulamalarından daha Stark değildir. Sağlık (sağlık), bankacılık (bankacılık), perakende (para arzı) gibi sektörlerde mobil uygulamaların geliştirilmesi hızla endüstriyel tanınırlık kazanmış ve mobil uygulama ekosistemini desteklemek için yeni bir altyapı gereksinimi başlatmıştır. Doğum öncesi bakımı kontrol eden, hastanın tıbbi geçmişini kontrol eden, farklı portföylere yatırım yapmak için bir banka hesabına yetki veren veya büyük bir perakendeci Premium’un durumunu kontrol eden uygulamalar, niş veya özelleştirilmiş ihtiyaçları karşılamak için tanıtılan uygulamalara bakın.

Dahası …

Dünya, BİT (bilgi teknolojisi eğlencesi) sıkmaktan daha küçük cihazlara geçtikçe, mobil uygulamalar daha büyük bir rol oynamaya başlıyor. Bulut bilişimin ortaya çıkmasıyla birlikte, veri depolama artık sorun değil. İster daha hızlı video akışı için ister iş amaçlı olsun, ister uygulama lideri olsun, mobil uygulama geliştirme alanındaki eğilimler parlak ve devam ediyor.

Etiketler:

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


DMCA.com Protection Status