Mobil uygulama eğilimleri ve mobil uygulamalara yönelik talep

Ana Sayfa / Mobil uygulama eğilimleri ve mobil uygulamalara yönelik talep

Mobil uygulama eğilimleri ve mobil uygulamalara yönelik talep

Turk Muhabbet     18-05-20     sohbet     Mobil uygulama eğilimleri ve mobil uygulamalara yönelik talep     149 Defa Okundu

Mobil uygulama eğilimleri ve mobil uygulamalara yönelik talep

Mobil uygulamalar geliştirmek, cep telefonunuzda ek özellikler olarak çalışan uygulamalar geliştirmek anlamına gelir. Son kullanıcı bu uygulamaları piyasada bulunan çeşitli mobil platformlara indirip kullanabilir. Bu uygulamalar farklı aygıtlara önceden yüklenebilir.

Piyasada orta fiyatlı segmentte bulunan birçok akıllı telefon olduğu için giderek daha fazla uygulama talebi artıyor. İster basit ister karmaşık olsun, her tür mobil uygulama için bir talep vardır ve oyunlar, iş uygulamaları ve diğer yardımcı programları içerir. Mobil yazılım geliştirme ayrıca, e-postalarına düzenli erişim, web üzerindeki arkadaşlarınızla sohbet etme, Twitter, Facebook, Orkut ve diğerleri de dahil olmak üzere sosyal ağlar ve web’de arama için İnternet erişimi gibi çeşitli kullanıcı türlerine çeşitli avantajlar sunmuştur. Aramaları izlemek, fotoğraf ve videoları düzenlemek ve GPS (coğrafi konumlandırma sistemi) kullanarak konumunuzu bulmak için mükemmel araç ve uygulamalara sahip oldukları için akıllı telefonların olasılıkları için bir sınır yoktur.

En iyi bilinen mobil platformlardan bazıları iPhone, BlackBerry, Android, Symbian ve Windows Mobile’dır ve en son eklenen Apple tarafından sunulan iPad platformudur. Günümüzde uygulamaları başlatırken trendler üzerinde herhangi bir kısıtlama yoktur, çünkü her türlü mobil uygulama için büyük bir talep vardır. Çoğu uygulama şirket, oyun, haber, hava durumu ve finansal yatırımlar merkezi. Buna ek olarak, niş alanlarda oyun sonuçları, iklim değişikliği vb.

Bu uygulama geliştirme hizmetleri, planlama, geliştirme ve etkinleştirme hizmetleri, SMS Push Pull up uygulamaları (mobil mesajlaşma) ve mobil PDA’lara dayalı diğer çeşitli programlama hizmetlerini içeren bir dizi denizaşırı geliştirme şirketi tarafından sağlanmaktadır.

Bir mobil uygulama geliştirmek kesinlikle hantal bir görevdir ve büyük beceriler ve yenilikçi fırsatlar gerektirir. Mobil uygulama geliştiricilerinin farklı platformlar hakkında çok bilgili olmaları ve hem Symbian hem de Android platformlarında oynatılabilen platformlar arası uygulamalar oluşturmaları gerekir. Daha fazla denizaşırı şirket komple uçtan uca çözümler sunduğundan, mobil uygulama geliştirmede yoğun bir rekabet söz konusudur.

Önümüzdeki günlerde ve dünya genelindeki akıllı telefonlarda toplam maliyetlerin düşmesiyle, mobil uygulamalar geliştirme kapsamı kesinlikle artacaktır. Şirketler için temel zorluk, birden fazla platformda uygulama oluşturabilen geliştiricileri korumak ve kiralamaktır.

Etiketler:

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


DMCA.com Protection Status