Mobil kahve neden yeni bir kahve dükkanı

Ana Sayfa / Mobil kahve neden yeni bir kahve dükkanı

Mobil kahve neden yeni bir kahve dükkanı

Turk Muhabbet     22-05-20     sohbet     Mobil kahve neden yeni bir kahve dükkanı     238 Defa Okundu

Mobil kahve neden yeni bir kahve dükkanı

Kafeler bir süredir büyüktü, popülariteleri artıyor ve büyüyor ve ana caddede giderek daha fazla kare malzeme alıyorlar. Sebepler ortada. Ev yapımı hızlı içecekler gerçek, barista yapımı bir anlaşma gibi tadı yok, atmosfer rahatlatıcı ve ucuz ama hoş bir arkadaş yakalamak için harika bir yoldur. On yıllar boyunca, sosyal etkinliklerimizin çoğu kafelerin etrafında olmuştur. En iyi arkadaşlarımdan biri bana bir kafede nişanlandığını söyledi ve birkaç yıl sonra aynı masada bana hamileliğinden bahsetti. Birçok sosyal dönüm noktamızı ağırladılar.

Neden artık kırıldıklarının hepsi olmadığını düşünüyoruz?

Ana cadde üzerinde hala arı dizleri ve dışarı zaman, etrafında hareket ve bir yük alarak ya da sadece bir yerde yağmurda yarım saat boyunca bir yerde saklanan dükkanlar arasında çalışırken büyük, ofiste hiç bu kadar rahat olmamıştı.

Çünkü ofisler çoğunlukla şehir dışında yer alıyor, kiraların daha düşük olduğu ve alan edinilmesi daha kolay.

Gerçekten mantıklı, kafelerde başka yerlerde ayakkabı ve ofisler vardı.

Peki ofiste harika kahve nasıl elde edersiniz?

Yıllar boyunca, cevap basitti: ana caddenin ötesinde çok fazla kahve alamadınız, bunu bir sulu kahve makinesine veya personel odasında sürekli boş bir kutuya karar verdiniz. Bunu yapmak zorunda kalırsak, bunu yapacağız, ama yine de bunu biraz huzurlu bir şekilde yapabiliriz, yakın gelecekte kahve molaları hakkında düşünme şeklimizi sonsuza dek değiştirecek olan büyük bir değişiklik için umut ve dua ederek yapabiliriz.

Ve sonra öyleydi. Mobil kahve bayisine girin.

Mobil kahve bayileri son yıllarda hız kazandı. Bunlar, eğitimli baristaların işlettiği, sahip olduğu ve işlettiği özel donanımlı vanlardır. Bu mobil kahve bayileri, bir kafenin yapamayacağını yapabilir. Size gelebilirler ve gelirler.

Görüyorsunuz, ofisdeki ikilem çözüldü. Yönetici sadece yerel mobil kafe serisini ziyaret etmelidir ve size profesyonel, yüksek kaliteli bir espresso gelir. Oturmak için ödeme yapmadığınız için kendinizi bir kafede otururken bulduğunuzda maliyetler genellikle daha düşüktür. Çalışanların kafein düzeltmesi için dışarı çıkmaları gerekir, böylece daha fazla dinlenme molası ve daha fazla fırsata sahip olurlar. Bu sadece kahve yapmaktan daha fazlasını yapmak için bir fırsattır. Güzel bir sohbet edebilir, bacaklarınızı gerebilir ve sizi 9’dan 5’e götüren saatleri kırabilirsiniz.

Etiketler:

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


DMCA.com Protection Status