Mobil kahve bayiniz için mükemmel bir yer bulabilir misiniz?

Ana Sayfa / Mobil kahve bayiniz için mükemmel bir yer bulabilir misiniz?

Mobil kahve bayiniz için mükemmel bir yer bulabilir misiniz?

Turk Muhabbet     13-05-20     sohbet     Mobil kahve bayiniz için mükemmel bir yer bulabilir misiniz?     172 Defa Okundu

Mobil kahve bayiniz için mükemmel bir yer bulabilir misiniz?

Mobil kahve franchise’ınızı edindikten sonra, işiniz için son konumu bulmak zor olacaktır. Göründüğü kadar kolay değil, hatayı araştırmak ve test etmek çok zaman alıyor. Neyse ki, kendinizi ve minibüsünüzü öldürmek için bir yer bulma konusunda iyi fikirlerimiz var.

zaman

Mobil kahve bayiniz için en iyi yeri bulmaya çalışırken zamanlama her şeydir. Örneğin, okul dışında bir minibüs yerleştirebilirsiniz, böylece ebeveynler bir içki almak için mükemmel zamana sahip olurlar. Buna ek olarak, iş parkları öğle yemeğine çıkmak için harika bir yer olabilir. Birçok şirket çalışanlarına sıcak içecekler sunmaz ve bu biraz temiz hava almak ve sohbet etmek için harika bir zaman olabilir.

Yerel bilgi merkezleri

Yaşadığınız şehirde büyük bir stadyum veya tiyatro gösterileri gibi büyük etkinliklerin yapıldığı bir alan var mı? Bunlar, büyük bir kalabalığı yakalamak ve yerel insanlarla geniş bir müşteri tabanı oluşturmak için harika yerlerdir.

Araştırmanızı yapın!

Mobil kahve franchise’ınız için en iyi yeri bulmak için araştırma yapmanın önemini asla küçümsemeyin. Örneğin, birçok üniversite rakamlarını yayınlamaktadır ve bu, çoğu insanın kampüste nerede harcadığını bulmak için harika bir yol olabilir. Bu kadar basit araştırma ipuçlarıyla mümkün olduğunca fazla kar elde edebilirsiniz.

Kişiliğini düşün

Son olarak, mobil kahve franchise’ınızı bulurken kişiliğinizi düşünmelisiniz. Birçok insan genellikle belirli insan türleriyle diğerlerinden daha iyi etkileşime girdiğini görür. Örneğin, profesyonellerle konuşmak için daha kolay zamanı olan kişi olabilirsiniz ve bu nedenle ticari iş parkınızı aramak en iyisi olacaktır. Alternatif olarak, futbol gibi benzer ilgi alanlarına sahip insanlarla sohbet etmeyi tercih edebilirsiniz ve bu nedenle yerel bir park veya futbol stadyumu hakemler almak için iyi bir yer olacaktır. Buna ek olarak, günlük uyku alışkanlıklarınızı düşünmek akıllıca olabilir. Bir baykuş iseniz, akşam gerçekleşen yerel etkinlikleri seçmeyi deneyin. Ancak, kendinizi bir sabah insanı olarak düşünürseniz, sabahları vurup öğle yemeği için koşmak en iyisidir.

Sonuç

Mobil kahve bayilikinizde nerede olursanız olun, bunu göz önünde bulundurmanız gerekir; zaman, yerel sıcak noktalar ve kişiliğiniz. Çalışmalar, bu mükemmel yeri seçme konusunda oyunun adıdır. Her zaman söyledikleri gibi, hazırlayamıyorsanız; sonra başarısızlığa hazırlanın.

Etiketler:

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


DMCA.com Protection Status