LG için WhatsApp eşsiz kalite ve istikrar

Ana Sayfa / LG için WhatsApp eşsiz kalite ve istikrar

LG için WhatsApp eşsiz kalite ve istikrar

Turk Muhabbet     16-05-20     sohbet     LG için WhatsApp eşsiz kalite ve istikrar     158 Defa Okundu

LG için WhatsApp eşsiz kalite ve istikrar

Eşsiz kalitesi ve yüksek stabilitesi ile LG için WhatsApp, bu tür cep telefonu sahipleri arasında hızla popülerlik kazanıyor. Bu sürüm sadece bir haberci değil, her türlü iletişim için tasarlanmış eksiksiz bir çok işlevli cihazdır:

1. Diğer kullanıcılardan gelen mesajları otomatik olarak alır.

2. Hizmetin diğer müşterilerine ücretsiz mesaj gönderir.

3. SMS mesajları tüm mobil operatörler için ücretsizdir.

4. Mesajları doğrudan programa yazın.

5. Dosya verilerinin ücretsiz değişimi yapılacaktır.

6. Muhatabınız için harita ve video üzerindeki karakterleri işaretleme yeteneği.

7. Kişi listenizi başka biriyle paylaşabilirsiniz.

8. Tarihe bağlı olarak durumu otomatik olarak değiştirebilirsiniz.

Tabii ki, yukarıdaki özellikler bu uygulama ile yapabileceğiniz şeylerden sadece bazılarıdır. Tamamen ücretsiz, birkaç eklenti daha yükleyerek yeteneklerini önemli ölçüde artırabilirsiniz.

WhatsApp telefon numaranıza göre bir hesap oluşturur. Telefon rehberiniz taranır ve numaraları aynı hizmete kayıtlı olanlar için kişi listesine eklenir. Bu çözümün avantajları açıktır: kayıtlar, isimler, kimlik bilgileri ve arkadaşlara eklemeler yok. Birisi uygulamadaki telefon defterine kayıtlıysa, kişiler listenize otomatik olarak eklenir.

Onlarla bir görüşme açmak için bir kişiye dokunun. Profilinin yanında, kişinin en son çevrimiçi olduğu zaman gösterilir; sağ üst köşede ekleri ve ifadeleri olan bir düğme bulunur. Sohbete, videoya, ses kaydına, kişi kartına ve konumunuza resim ekleyebilirsiniz. Son özellik özellikle ilginçtir çünkü “Neredesin?” Sorusuna hazır bir cevaptır.

Bir mesaj gönderdiğinizde, profilin yanında teslimatın tamamlandığını belirten bir onay işareti görünür. Alıcı bunu okuduğunda mesajın yanında ikinci bir onay işareti görünür. Bu önemsizdir, ancak konuşmayı büyük ölçüde basitleştirir ve “Mesajımı aldı mı?” Sorusundan kurtulmanıza yardımcı olur.

Programın arayüzü göze hoş geliyor çünkü güzel parlak renklerde yapıldı. İsterseniz sohbet penceresinin duvar kağıdını değiştirebilirsiniz. Birden çok kişiyle sohbet başlatabilirsiniz.

Sohbet ve bildirimler için iddiasız bir cihaz var. Genel olarak, tüm bunlar hakkında özel bir şey yoktur.

Sonuç

Bu programın kullanım kolaylığı, esas olarak programı sizin gibi kullanan arkadaş ve tanıdıklarınızın sayısına bağlıdır. Bu insanlardan sadece ikiniz varsa, bu sizin için çok yararlı bir program değildir. Ancak, birçok kişi düzenli olarak LG için WhatsAppi kullanıyor çünkü bu uygulamaya aşinalar ve paralarını SMS ile kaydetmek ve başarılı bir şekilde yapmak istiyorlar. Bu insanlar bu işlevsellikten tamamen memnunlar.

Özellikle çevrimiçi olmak için bu uygulamayı başlatmanız gerekmediğini belirtmek gerekir. Bir mesaj geldiğinde, otomatik olarak size iletilecektir. Telefon çevrimiçi olduğunda, program pili tamamen deşarj etmez.

Yani her şey size bağlı: akıllı telefonlarla çok fazla arkadaşınız varsa, bu programı yüklemek ve SMS yerine kullanmak mantıklıdır, ancak bu kişilerin birkaçı varsa, program daha az yararlı olacaktır.

Etiketler:

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


DMCA.com Protection Status