LA Kilo Kaybı Sohbet Odaları – Yardımcı Olur mu?

Ana Sayfa / LA Kilo Kaybı Sohbet Odaları – Yardımcı Olur mu?

LA Kilo Kaybı Sohbet Odaları – Yardımcı Olur mu?

Turk Muhabbet     09-04-20     sohbet     LA Kilo Kaybı Sohbet Odaları – Yardımcı Olur mu?     167 Defa Okundu

LA Kilo Kaybı Sohbet Odaları – Yardımcı Olur mu?

Yani LA kilo kaybı sohbet odalarına katılmayı mı düşünüyorsunuz? Kilo vermek için destek mi arıyorsunuz? İhtiyacınız olan tüm desteği alabilirsiniz, ancak yanlış yöntemleri kullanırsanız asla kilo vermezsiniz! Doğru, LA Kilo Kaybı sohbet odaları başka bir varsayımsal kilo kaybı aldatmaca vardır. Size bilimsel olarak kanıtlanmış bir doktor tarafından önerilen ve milyonlarca kişinin kilo vermesine yardımcı olan bir yöntemden bahsedeyim.

Nasıl yapıldı?

Size açıklamaya hazırım. Her şeyden önce, size bu yöntemin DEĞİL olduğunu söylemek istiyorum. Bu, düşük kalorili, az yağlı veya düşük karbonhidratlı yiyecekler yemek anlamına gelmez. İlk olarak, daha az kalori yediğinizde, metabolizmanız hızlı bir şekilde çalışır ve kalori alımını, verilen miktara göre ayarlar. Kilo vermeyeceksiniz, açlık hissedeceksiniz! Karbonhidrat yemeyi bıraktığınız zaman, her zaman mutsuz hissedersiniz. Sonuçta, karbonhidratlar enerji kaynağınızdır ve enerjiniz olmadığında sürekli yorgun hissedersiniz. Her zaman duymanıza rağmen, bunlar kesinlikle kilo vermenin yolları değildir. Medya onu boğazınıza itiyor, düşünmenizi istedikleri şey bu. Onlar için parayla ilgili.

Pekala, bu yöntemin ne olduğunu öğrenmeye hazır mısınız? Neler olduğunu bildiğinizde aslında oldukça basit ve kolaydır ve şok olduğunuzu garanti edebilir ve hevesle deneyeceğim. Size bu kısa açıklamayı vereceğim. İşte başlıyoruz.

Farklı türler yemelisin ve düzenli kalori. Vücudunuza birkaç günde bir farklı kalori türleri ile birlikte farklı sayıda kalori vermeniz gerekir. Metabolizmanızı “kandırıyorsunuz”. Metabolizmanız, günde kaç kalori yakmanız gerektiği konusunda kafanız karışır ve sonunda ihtiyacınız olandan daha fazla yanar. Sizce bu ekstra kaloriler nereden geliyor? Depolanmış yağ. Kilo vereceksin!

Etiketler:

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


DMCA.com Protection Status