Klasik 762 cep telefonu

Ana Sayfa / Klasik 762 cep telefonu

Klasik 762 cep telefonu

Turk Muhabbet     23-05-20     sohbet     Klasik 762 cep telefonu     253 Defa Okundu

Klasik 762 cep telefonu

ZTE Classic 762, onu vurgulamak için geniş bir ekrana sahiptir. Bununla birlikte, farklı nitelikler de çok yetkin.

tasarlamak

ZTE Classic 762, 128 x 128 piksel çözünürlüğe sahiptir. Ekran hızla dikkatinizi çekiyor. Çekici bir görünüm ile şık ve şık.

Ana Özellikler

ZTE 762 telefon rehberi birçok kişiyi destekler. Ayrıca her kişi için 1 grup ve 1 e-posta adresi kaydedin.

ZTE Classic 762 ayrıca 3 yönlü görüşme özelliğine sahiptir. Buna konferans görüşmesi de denebilir. Konferans görüşmesine 3’ten fazla kişi katılacak. Konferans aramaları bazen arayanın arama sırasında katılmasına izin verecek şekilde ayarlanır veya seçilen katılımcının aramayı dinlemesi ve konuşamaması için arama ayarlanabilir.

Üç yönlü arama yapmak için, konuşmak istediğiniz ilk kişiyi arayın. Ardından kanca düğmesine basın ve diğer kişinin numarasını çevirin. Çalma sırasında dönüş sinyaline tekrar basın. Üç kişiyi bir araya getiriyor. Bu seçenek, zaten bağlı olan bir çağrıya başka bir giden çağrı eklemenizi sağlar. Böylece ZTE Classic 762 telefonun büyük bir avantaj olduğu sonucuna varabilirsiniz.

Converse hoparlör ile ahizesiz de konuşabilirsiniz. Ayrıca, bu eklenti özelliği ile birçok kişi aynı anda sohbet edebilir.

ZTE Classic 762 entegre 32 polifonik zil sesi, size çok çeşitli zil sesleri sunar. Farklı bir arayan için farklı bir ton seçme seçeneğiniz de vardır.

Birçok seçenek SMS yoluyla da kullanılabilir. Aramaları reddetmek için bir SMS sohbeti ve SMS alabilirsiniz. ZTE Classic 762, Nokia Smart Messaging ile birlikte gelir. Bu tam özellikli bir telefon.

Eğlence özellikleri

ZTE Classic 762’nin artık bir FM radyo hoparlörü var. En sevdiğiniz müzikleri dinleyin ve başkalarının da aynısını yapmasına izin verin! Entegre oyun Kong Mong oynamak eğlenceli ve harcamak için zaman. ZTE ile gelen aksesuarlar KLASİK 762 Telefonun listelemesi gereken çok şey var. Bir hesap makinesi var. Etrafınızda bir hesap makinesi yoksa bu özellik kullanışlıdır. Dünya saati farklı zamanları gösterir. Uçuş modu seçeneği şirket için iyi bir fikirdir. Kronometre ve alarm bu telefonu hazır hale getirir.

Sonuç

ZTE Classic 762 yüksek kapasiteli bir pil ile çalışır; 1000 mAh Li-ion. Ayrıca 1 adet ekstra şarj edilebilir pil alırsınız. Tamamen şarjlı telefon! Şimdi yakala!

Etiketler:

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


DMCA.com Protection Status