Kısaltmalar | Online randevu için biliyor musunuz?

Ana Sayfa / Kısaltmalar | Online randevu için biliyor musunuz?

Kısaltmalar | Online randevu için biliyor musunuz?

Turk Muhabbet     11-05-20     sohbet     Kısaltmalar | Online randevu için biliyor musunuz?     146 Defa Okundu

Kısaltmalar | Online randevu için biliyor musunuz?

Çevrimiçi randevu ve sohbet artık sadece yeni insanlarla tanışmanın bir yolu değil, aynı zamanda iletişim kurmanın özel bir yoludur. İster inanın ister inanmayın, bu kısaltmanın ne anlama geldiğini biliyorsanız, PPL için büyük bir endüstri bile var. Hayır, düşündüğünüz gibi “insanlar” için kısa değil. PPL, ABD, İngiltere, Avustralya veya Avrupa Birliği gibi Batı ülkelerinden erkeklerin Rus kadınlarla veya uzak kıtalarda yaşayan diğer kadınlarla mesaj alışverişi için ödeme yaptıkları milyar dolarlık bir ayar olan “mektup başına ödeme” anlamına geliyor.

PPL siteleri Rus kızlarla nasıl çalışır?

Mesafe, kullanıcıların gerçek hayattaki tarihlerde buluşmasını önler, böylece yalnızca e-posta, anlık mesajlaşma veya video yoluyla çevrimiçi konuşabilirler. Birçok yalnız erkek için bu tür bir ilişki, bir ilişkinin yerini alır. Yerel bayanların gerçek sonuçlarından hayal kırıklığına uğramışlar, belki de Rus kızın kişisel erdemlerini ve tuhaflıklarını daha fazla kabul edeceğine inanıyorlar. Ya da bu gece eğlence arayan sıcak Rus gelinleriyle sohbet etmek için bağlantılar bulabilirler. Bu bağlantıların birçoğu, büyüleyici görüntülerle birlikte, ücretli reklamlar veya satış ortağı programları aracılığıyla web üzerindeki çeşitli yerlere yerleştirilir.

Her durumda, dikkat isteyen Batılı erkekler Rus kadınlarla tanışan sitelere gidecek. İner inmez, iç çamaşırı veya baştan çıkarıcı pozlar gösteren pop-up taleplerde boğulurlar. Tüm bu fıstıklar sohbet etmek istiyor! İlk mesaj hemen görüntülenir ve adam cevap verebilir. Bir cevap gönderecek ve mesajı geri alacak, ama … Bunu okumak için, bir kredi kartı numarası girmeli veya gelecek vaat eden sohbete devam etmek için PayPal’a bağlanmalısınız. Ne yapardın? Devam etmeye ve bu tatlı görünümle (bir resme göre) mesaj göndermeye devam etmenizi sağlayacak “krediler” satın almaya karar verirseniz, artık her hizmet ve İleri için ücretlendirileceğiniz “ödeme mektubu” alanındasınız.

Arkadaşlık personeli

Ukrayna’da yabancılarla sohbet eden ve dakikada yaklaşık 0,50 dolar alan yaklaşık 30.000 kişi olduğunu tahmin ediyorum. Bu işçilerin bazıları, giriş yapan her adama mesaj göndermek için robotları kullanır, diğerleri bunu manuel olarak yapar. Bir çalışan çekmeyi ve elde tutmayı ne kadar çok müşteri başarırsa, o kadar çok para kazanır. Evet, hem erkekler hem de kadınlar, fotoğraflardan sevimli kızlar gibi davranarak, tanışma sohbetlerinde çalışıyorlar. Resimlerdeki genç Rus kadınlar, yabancı erkeklerin eğlencesi ile gecelerini web’de yazmak istemiyorlar. Dans etmeye giderler ve elbette yerel erkeklerle paylaşırlar. Çoğunlukla emekliler, evde küçük çocuklarıyla birlikte kalan anneler ve bitirmeye çalışan yoksul öğrenciler, yabancılarla gece alışverişi yapmak için buluşuyorlar. ABD ve Ukrayna arasındaki zaman gecikmesi nedeniyle, yazarların sevgiyle aç bekarlarla iletişim kurmak için gece kalması gerekiyor.

Kurulum ücretli sosyal ağ siteleri için oldukça karlı. Bazı kullanıcılar egzotik güzelliklere sahip sohbetlere haftada 1.000 dolara kadar para harcıyor.

PPL’siz Rus kadınlarla flört

Ücretli yazışma siteleri, Dominion’daki uluslararası arkadaşlık endüstrisinin yağmurunun ardından mantar gibi büyüdü. Neredeyse tüm Rus Erkekler bu moda geçti. Yüksek dönüşümler ve kârlılıkla, her e-posta, fotoğraf paylaşımı veya anlık mesajlaşma için ödemeniz gerekmeyen bir işletme bulmak zordur.

Bununla birlikte, mektup başına ödeme yapmadan hala sınırsız iletişim sunan az sayıda şirket var (NPPL). Bu tür web siteleri yalnızca Match.com gibi standart bir üyelik ücreti alır. Bu durumda, aslında resimdeki kadınla iletişim kuruyorsunuz – elbette ilgilenmediği sürece. Bu tür web siteleri, ABD’de ve diğer Batı ülkelerinde yaşayan Rus kadınlarını bile listeliyor. Bayanlar yabancılarla konuşmak için para almadıkları için sadece onlardan hoşlanan erkeklerle tanışırlar. Bu, EOI’larınıza% 100 olumlu yanıt alamayabileceğiniz anlamına gelir.

EOI nedir? Bu, “ilgi ifadesi” için kısa bir ifadedir – ücretsiz olarak gönderdiğiniz ve bir yanıt aldığınız sanal bir buzkıran.

Kısaltmalar | Rus kadınlar

Genel olarak, erkekler nadiren eski Sovyetler Birliği’nde (Rusya, Ukrayna, Belarus, Kazakistan, Moldova, vb.) Tek insanlarla kısaltmalar kullanmazlar veya kadınları kullanmazlar. Ancak, karşılaşabileceğiniz bazı yaygın kısaltmalar vardır.

Kanıt Emri Doğu Avrupa kadınları

EOI Faiz ifadesi

FSU Eski Sovyetler Birliği

FSUW Eski Sovyetler Birliği kadınları

kimlik Sitedeki benzersiz sayı ve harf kombinasyonu, profil numarası

Imbra Uluslararası Evlilik Arabuluculuk Düzenleme Kanunu

IMHO “Benim Mütevazi Görüşüm”, FSU bayanlar tarafından kullanılan birkaç yaygın kısaltmadan birini kullanıyor

LOL “Yüksek sesle gülmek” kullanılan bir diğer iyi bilinen kısaltmadır

NPPLMektup için ücret alınmaz

MOB Mail order gelin

PPC İletişim için ödeme yapın

PPL Mektubu öde

Etiketler:

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


DMCA.com Protection Status