Kanıtlanmış 10 en iyi ücretsiz mobil mesajlaşma uygulaması

Ana Sayfa / Kanıtlanmış 10 en iyi ücretsiz mobil mesajlaşma uygulaması

Kanıtlanmış 10 en iyi ücretsiz mobil mesajlaşma uygulaması

Turk Muhabbet     28-04-20     sohbet     Kanıtlanmış 10 en iyi ücretsiz mobil mesajlaşma uygulaması     155 Defa Okundu

Kanıtlanmış 10 en iyi ücretsiz mobil mesajlaşma uygulaması

Dünyanın dört bir yanındaki geliştiriciler sürekli yenilik yapıyor. Bu hızlı ve modern dünyada birbirimizle rahatça iletişim kurmamızı sağlayan mesajlaşma uygulamaları tasarlıyor ve geliştiriyorlar. Bu uygulamaların çoğu indirmek ve yüklemek için bir abonelik veya ödeme gerektirir. Ancak, oldukça iyi bir sayı ücretsizdir.

2018’deki en iyi on ücretsiz mobil uygulama seçimimizi vurgulayıp kısaca açıklıyoruz. Bu uygulamalar genellikle kullanıcıların ücretsiz sesli ve görüntülü arama yapmalarına, anlık mesajları, fotoğrafları ve hatta kısa mesajları paylaşmalarına izin verir. Bunun başlamanıza yardımcı olacağını umuyoruz. En iyi 10 ücretsiz mobil mesajlaşma uygulaması.

# 1: WhatsApp

Belki de mobil mesajlaşma uygulamalarının kralıdır. Brian Acton ve Jan Kuom tarafından geliştirildi. Uygulama Facebook Inc. tarafından devralındı. Şubat 2014’te. Şu anda 180’den fazla ülkeye yayılmış 1,5 milyardan fazla kullanıcıya sahiptir. Ayrıca ayda 450 milyon kullanıcı ve günde 315 milyon kullanıcı tarafından ziyaret edilmektedir.

Uygulama temel olarak kullanıcıların diğer özelliklerin yanı sıra anlık mesaj göndermesine, görüntülü ve sesli arama yapmasına ve ücretsiz metin mesajları göndermesine izin verir. Şu anda Hindistan ile sınırlı bir ödeme olanağı vardır. Bu WhatsApp Pay’ın bir özelliğidir. Tüm işlemler tek bir ödeme arayüzü ile işlenir.

# 2: Facebook Messenger

WhatsApp Facebook Messenger’da yakından. Adından da anlaşılacağı gibi, Facebook Incorporated tarafından geliştirildi ve sahiplendi. Aralık 2017 itibarıyla 1,4 milyar aktif kullanıcısı var. Şu anda dolaşımdaki tüm Android cihazların% 87,5’ine kuruluyor. Hala beta olan bir ödeme seçeneği var.

Bu mesajlaşma uygulaması, iki Facebook kullanıcısının sohbet etmesine, dosya ve fotoğraf alışverişi yapmasına, video görüşmeleri yapmasına ve hatta metin yazmasına olanak tanır. Her kullanıcı Facebook kullanıcı adıyla oturum açtığından abonelerin telefon kişilerini paylaşmasını gerektirmez.

# 3: WeChat

WeChat en popüler mesajlaşma uygulamalarından farklıdır, çünkü en olası olmayan yer olan Çin’den gelir. 2017 yılı sonunda ayda yaklaşık 963 milyon aktif kullanıcısı vardı. Temel olarak, kullanıcıların arkadaşlarıyla serbestçe sohbet etmelerini sağlayan bir sosyal sohbet aracıdır. Ayrıca, GPRS özelliklerini kullanarak kişilerinizin konumunu izlemenizi sağlayan bir Friend Finder aracı da vardır.

Birçok ödeme seçeneğini destekler. Bunlar arasında uygulama içi ödemeler, QR kodu, hızlı ödeme ve uygulama içi web tabanlı ödemeler bulunur. Bu nedenle, kullanıcılarına en üst düzeyde kolaylık getirir.

# 4: Telgraf

Rusya’da geliştirilen bu anlık mesajlaşma uygulaması bulut tabanlıdır. Sadece tüm konuşmaları, dosyaları ve verileri bulutta sakladığı anlamına gelir. Daha sonra bu verileri, yeryüzündeki kesin konumlarından bağımsız olarak kullanıcıları için kullanır. Kullanıcıların anlık mesaj göndermelerine, fotoğraf, dosya, video, ses ve çıkartma alışverişi yapmalarına olanak tanır.

Şu anda dünyada 180 milyon aktif kullanıcı var. Uygulama, farklı işletim sistemleri ve platformlarla uyumlu varyantlara sahiptir. Bunlara iOS, Android, MacOS, Windows Phone, Linux ve Windows NT dahildir.

Ayrıca bir ödeme seçeneği vardır. Bu seçenek temel olarak son kullanıcı ödeyen, bot geliştirici ve tercih ettikleri ödeme platformu arasında bir aracı görevi görür.

# 5: Snapchat

Diğer mobil mesajlaşma uygulamalarının aksine, Snapchat multimedyadır. Basitçe, farklı format ve türlerdeki dosyaları yönettiği ve ilettiği anlamına gelir. Kullanıcıların anında sohbet etmesine, dosya ve fotoğraf paylaşmasına ve gerçek zamanlı video konferanslar düzenlemesine olanak tanır.

2017’nin sonunda çok büyük bir 187 milyon kullanıcısı vardı. Ayrıca 22 dilde mevcuttur ve çoğunlukla Kuzey Amerika ve Avrupalı ​​gençler arasında popülerdir.

Uygulama, birbirlerine mesaj göndermeye ek olarak, kullanıcıların birbirlerine para göndermelerine de izin verir. Para, Square Cash e-posta ödeme platformu üzerinden aktarılır.

# 6: İncir

Mobil cihazlarla sınırlı diğer çoğu mobil uygulamanın aksine, Line bir dizi elektronik içerir. Cep telefonlarında, kişisel bilgisayarlarda, dizüstü bilgisayarlarda, tabletlerde ve akıllı telefonlarda iyi çalışır. Ücretsizdir ve yaklaşık 217 milyon kişinin aktif bir kullanıcı tabanına kumanda eder. Ancak, esas olarak Asya ile sınırlıdır.

Bu uygulama ile kullanıcılar sohbet edebilir; konferans ve video görüşmeleri yapın, fotoğraf ve çıkartma alışverişi yapın ve hatta oyun oynayın! Bir ödeme platformu LINE Pay vardır. Güvenli ve güvenilir bir ödeme hizmeti sunar.

# 7: KIK

Kanadalı şirket EIC Interactive tarafından geliştirilen yazılım, ücretsiz bir mobil anlık mesajlaşma uygulamasıdır ve iOS ve Android işletim sistemleri üzerinden ücretsiz olarak kullanılabilir. Mobil web’ler, anlık mesajlar, videolar, fotoğraflar ve eskizler göndermek ve almak için akıllı telefonunuzun veri planını veya Kablosuz özelliğini kullandığından da ücretsizdir.

2017’de sona eren yılda 300 milyon aktif kullanıcısı vardı. Özellikle Amerika Birleşik Devletleri’ndeki gençler arasında popülerdir. Uygulama Kin adlı dijital para başlattı. Bu para birimi kullanıcıların uygulamadan para kazanmalarını ve satın almalarını sağlar.

# 8: IMO

IMO, Yahoo!, AIM, Google Talk, Facebook Chat ve MSN Messenger gibi diğer büyük anlık mesajlaşma adlarını destekler ve iyi çalışır. Prensip olarak, yukarıda belirtilen sosyal ağlardaki tüm kişilerinizle anında sohbet etmenizi sağlar. Bu, bu sitelere ayrı ayrı giriş yapma ihtiyacını ortadan kaldırdığı için çok zaman ve çaba tasarrufu sağlar.

Anlık mesaj gönderme ve almanın yanı sıra, uygulama ayrıca kullanıcıların ücretsiz görüntülü ve sesli görüşme yapmasına ve almasına izin verir! 2017 sonunda, uygulama özellikle genç gençler arasında 500 milyon kez indirildi.

# 9: Viber

2003 yılında kurulan sosyal sohbet uygulaması, diğer birçok mobil mesajlaşma uygulamasına birçok benzerliğe sahiptir. Çoklu işletim sistemleri ve platformları için çok uygun olduğu için çapraz platformdur. Örnekler iOS, Microsoft Windows, Android, Linux ve MacOS’tur. 2017 itibariyle dünya çapında 980 milyon kayıtlı kullanıcısı vardı.

Sadece sohbet ek olarak, uygulama, kullanıcıların tamamen ücretsiz, birbirlerine telefon görüşmeleri yapmak için izin verir! Ayrıca, kullanıcıların görüntü ve video kayıtları gibi medya alışverişi yapmalarına olanak tanır. Kendi ödeme platformu yoktur.

# 10: Kakaotalk

Akıllı telefonlarımız için ücretsiz mobil anlık mesajlaşma uygulamalarının listesini kapatmak, bu ücretsiz mobil anlık mesajlaşma uygulamasıdır. Yaklaşık 49,7 milyon10’luk nispeten küçük bir kullanıcı tabanına sahip olan bu uygulama, çoğunlukla Güney Kore ve Asya’nın çoğunda yer almaktadır. Gelecekte daha fazla insanın indirmesi beklendiği için parlak bir geleceği var.

Uygulama ücretsiz metin ve ücretsiz arama özellikleri ile yüklenir. Ayrıca MacOS, Bada OS, Android OS, Windows Phone, BlackBerry, Windows ve Nokia Asha gibi birçok platformda iyi çalışır.

Ayrıca, temel olarak kullanıcıların KakaoTalk hesaplarını kullanarak belirli ürünler için çevrimiçi ödeme yapmalarını sağlayan KakaoPay ile birlikte gelir. Ayrıca kullanıcıların Cocoa Talk’tan banka hesaplarına güvenli bir şekilde para aktarmalarına olanak tanır. Bunu, herhangi bir kimlik doğrulama sertifikası veya bir kerelik parola (OTP) kullanmadan zorunlu olarak yaparlar.

Sonuç

Android ve iOS için mobil uygulamalar gerçekten burada. Ayrıca, çevremizdeki insanlarla bağlantı kurmada ve paylaşımda hayati bir rol oynarlar. Onları karşılayamazsınız; bir akıllı telefonunuz varsa değil.

Bu nedenle, en az bir ücretsiz mobil mesajlaşma uygulamasını indirmek ve yüklemek için elinizden geleni yapmanız gerekir. Tanımladığımız ve incelediğimiz en iyi 10 ücretsiz mobil mesajlaşma uygulaması genellikle size ihtiyacınız olan başlangıç ​​noktasını verecektir.

Etiketler:

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


DMCA.com Protection Status