İnternette aşkı bulmanın yolları

Ana Sayfa / İnternette aşkı bulmanın yolları

İnternette aşkı bulmanın yolları

Turk Muhabbet     30-04-20     sohbet     İnternette aşkı bulmanın yolları     144 Defa Okundu

İnternette aşkı bulmanın yolları

Her yerde aşkı bulmak, kültür, din, yaş, kişilik türü vb. Nedeniyle olabilen birçok insan için zor bir görevdir. Birçok kişi şimdi “özel” bulmaya çalışmak için İnternet’e dönüyor.

En azından çevrimiçi bir tarih bulmanıza yardımcı olacak yolları tartışacağım. Evet, aylık bir ücret ödeme seçeneğiniz olan yerlere kaydolabileceğiniz birçok tanışma portalı var. Bu çok maliyetli olabilir ve birden fazla arkadaşlık sitesine kaydolursanız, birkaç aylık giden faturaya neden olabilir. Buna ek olarak, kaydolabileceğiniz ücretsiz tanışma siteleri vardır, ancak her gün çok fazla e-posta alan kişilerle, mesajlarınızın asla okunamayacağı şaşırtıcı değildir.

Yani, eminim birçoğunuz benzer ilgi alanlarına sahip benzer düşünen insanlarla tanışmak için oradaki sohbet sitelerini kullanıyorsunuz, ancak çoğunlukla işler planlandığı gibi gitmiyor. Size, bu özel olanla tanışma şansınız olması için kaçınılması gereken bazı temel şeyleri göstereyim. İlk olarak, “A.S.L.” Hemen, bu özellikle kadınlar için kaba olarak algılanabileceğinden, başlangıçta bu tür bir konuyu kaba olarak değerlendirebilirler. Birisine “Nasılsın?” veya kullanıcı adları hakkında komik veya chewy bir şey söyle, kesinlikle bayanları etkileyecek! Bu noktada onlara hobilerini ve ilgi alanlarını sormaya başlıyorum. Örneğin, “Ne tür müzik dinlemek istersiniz?” Bazen benzer ilgi göstermek iyidir, bu şekilde bir konuşma açarsınız. Örneğin X, “Spor salonunda antrenman yapmaktan hoşlanıyorum” diyor. Y, “Spor salonunu da çok severim” diyor ve bu da sohbet etmenin harika bir yoludur.

Sohbet sitelerini kullanırken akılda tutulması gereken önemli bir şey, olgunlaşmamış veya kirli sorular sormak değildir – sadece birini korkutur ve hatta haberdar edilebilirsiniz, bu da o sohbet sitesinden sorumlu tutulabileceğiniz anlamına gelir.

Mutluluk ve mutlu internet partner.

Etiketler:

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


DMCA.com Protection Status