İngiltere telefon hatlarının işletilmesi hakkında gerçek

Ana Sayfa / İngiltere telefon hatlarının işletilmesi hakkında gerçek

İngiltere telefon hatlarının işletilmesi hakkında gerçek

Turk Muhabbet     30-04-20     sohbet     İngiltere telefon hatlarının işletilmesi hakkında gerçek     157 Defa Okundu

İngiltere telefon hatlarının işletilmesi hakkında gerçek

Herhangi bir arama motorlarında telefon görüşmesi hatları arayın ve bu tür hizmetler sunan oldukça az site göreceksiniz. Bu, Birleşik Krallık ve eyaletlerde büyük bir iştir. Peki tam olarak nasıl çalışıyorlar? Verimli insanlarla dolu mu? Eksileri mi? Nasıl kurabilirim?

Nasıl çalışırlar?

Kısacası, bir telekomünikasyon şebeke operatörü veya servis sağlayıcısının, arayanların başkalarıyla iletişim kurmasına ve iletişim kurmasına izin veren bir ses platformu haline gelmesi için bir Etkileşimli Sesli Yanıt (IVR) kiti kurması sıkıcı bir teknik şeydir. Arayanlar genellikle ücretsiz bir numarayı arar – genellikle belirli bir tutara mal olacak 08 veya 09 öneki, örneğin 0871, dakikada 10 peni tutabilir. Bu çağrılardan elde edilen gelir, Bayan numarasına, servis sağlayıcısına ve bazı durumlarda hizmeti tanıtan kişiye sahip olan ağ olan zincirden aşağıya doğru filtreleniyor. Telefon numaralarını şarj ederken göz önünde bulundurulması gereken önemli bir nokta, bu numaraları cep telefonunuzdan ararsanız, mobil şebekenin arama için ekstra ücret almasıdır, örneğin Vodafone üzerinden 0871’i (dakikada 10 p) ararsınız. Dakikada 35 peni bulabilir. Bu durumda, mobil ağlar kar yağma ve bu ek ücret numarası sahibi veya servis sağlayıcı …. DEĞİL mobil ağlar için güzel küçük hizmetçi.

Telefon sohbetini aradığınızda, genellikle girişinizi kaydetmeniz istenir. Kaydettikten sonra, hattaki diğer arayanlarla iletişim kurmaya başlayabilirsiniz. Bu, arayan kişiye sesli mesaj göndermek, bire bir sesli sohbet başlatmak (korkunç şeyler !!) veya çevrimdışıyken bile mesaj almanıza izin veren kişisel bir sesli mesaj ayarlamak olabilir. Bazı sistemlerde kısa mesaj gönderme veya fotoğraf yükleme / indirme seçenekleri olabilir (daha da korkutucu !!).

Sohbet hatları, evinizden veya koltuktan bile ayrılmadan yeni insanlarla tanışmanın ve sohbet etmenin ucuz (ish) yolları olabilir. Görünüşe göre, hat üzerinde ne kadar uzun konuşursanız, o kadar çok faturalandırılacaktır. Ama sonuçta, sohbet hatlarının fiyatı dakikada 1.50 £ ‘a mal olduğu için yıllar boyunca düştü. Artık bu hizmetleri 10 rpm’de veya daha ucuza sunan birkaç sağlayıcı bulabilirsiniz.

Verimli insanlarla dolu mu?

Meşgul bir bara yürürken, her zaman farklı bir karışım veya insanlar ve kişilikler bulacaksınız. Sohbet hattını aramak, onları başlatmak için bir görünümünüz olmasa bile hemen hemen aynı şeydir. Bazı insanlar sohbet etmek ve yeni arkadaşlarla tanışmak için kullanır, diğerleri arkadaşlık yollarına gider ve romantizm davet eder. Evet, daha riskli şeyler arayanlar var.

Eşcinsel sohbet hattındaki arayanların daha gelişmiş ve sohbetlerinde buluşmakla ilgilendiklerini göreceksiniz.Ayrıca hat boyunca kaç evli ve düz erkek çocuğu duyduğunuza da şaşıracaksınız. Bi meraklı terimi akla geliyor.

Konuştuğunuz biriyle tanışmaya karar verirken akılda tutulması gereken önemli bir şey, her zaman bir arkadaşınıza veya aile üyenize nereye gittiğinizi bildirdiğinizden emin olun ve ayrıca bir balta katili olduğu için tarihinizi halka açık bir yerde karşılayın. Kişisel bilgilerinizi asla satır satır vermeyin.

Eksileri mi?

Genel olarak, eğer bir prim numarası sunulursa, nasıl çalıştıkları ve nasıl ilan edilmeleri gerektiği konusunda katı kurallar vardır, i. fiyat bilgisi ve yaş kısıtlamaları.

Çok fazla ararsanız pahalı olabilirler, ancak aramadan önce ücretlerin farkında olmalısınız ve hoşunuza giderse ve bunu karşılayabiliyorsanız, bu gerçekten bir sorun olmamalıdır. Elektrik tüketicisiyseniz ve bu sohbet hatlarından hoşlanıyorsanız, hizmetler artık daha ucuz kredi kartı seçeneklerine sahiptir – dakikalarınızı önceden satın alın ve ücretsiz 0800 numarasını arayarak hizmeti kullanın. Şüphesiz daha pahalı ücretli numaralar aramaktan çok daha ucuzdur.

Bu hatları çağırırken dikkat edilmesi gereken bir şey, bazı hizmetlerin operatörler aracılığıyla o hatta gerçek arayanlar gibi davranabilmeleridir. Bunu, sohbet edebileceğiniz kişilerde – genellikle kadın operatörlerle – ve hatta daha uzun süre kalmanız için yaparlar. Genellikle sohbet etmek ve istekli seksi tanıtım mesajlarına sahip olmak için çok istekli olduklarını söyleyebilirsiniz.

Etiketler:

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


DMCA.com Protection Status