IMVU’da nasıl para kazanılır?

Ana Sayfa / IMVU’da nasıl para kazanılır?

IMVU’da nasıl para kazanılır?

Turk Muhabbet     19-04-20     sohbet     IMVU’da nasıl para kazanılır?     611 Defa Okundu

IMVU’da nasıl para kazanılır?

IMVU, Spectacular’ın sanal 3D dünyasında oluşturulan ücretsiz bir sosyal ağdır. Üyeler yeni insanlarla tanışabilir ve animasyonlu 3D ortamlarda arkadaşlarıyla zaman geçirebilir. Ayrıca kendi özel avatarlarını tasarlayabilir ve çeşitli kıyafet ve aksesuarlarla donatabilirler. Orada en havalı öğelerin çoğu ücretsiz değildir – onları satın almak kredi maliyeti. IMVU kredileri çeşitli ücretsiz tekliflerden veya gerçek para karşılığında satın alınarak alınabilir. Krediler, IMVU dünyasında herhangi bir yerde kullanılan sanal bir para birimidir.

Artık IMVU kullanıcılarının çeşitli Nifty sanal öğelerine kredi (ve gerçek nakit) harcadıklarını belirlediğimize göre, tam tersi üyelerin Marketplace’te çeşitli 3D tasarımlar satarak ve IMVU kredisi kazanarak IMVU’dan para kazanabileceğini bilmelisiniz. yol. Bu, grafik tasarım becerisine sahip kişilerin ekstra gelir elde etmeleri için harika bir yoldur. IMVU, 3D nesneler tasarlamak için Cal3D kütüphanesini kullanır.

İçerik oluşturma programını kullanabilen herkes IMVU’dur. Tek şart, IMVU ürün kataloğundaki temsil ücretlerini kapsayan küçük bir kredi yatırımıdır. Gerçekten popüler hale gelen bir şey yaratırsanız, kısa sürede çok miktarda kredi kazanabilirsiniz. Bu, insanların avatarlarının görünümünü geliştirmek için kullandıkları öğeleri ve 3D sohbet odası ortamının tasarımını içerir.

IMVU kredisi kazanmanın nasıl para kazanmak anlamına geldiğini sorabilirsiniz. Mesele şu ki IMVU, kredilerini gerçek paraya çevirmelerine izin veriyor. Hem kredi satan hem de satın alan bir dizi üçüncü taraf hizmeti vardır. Çok fazla krediniz varsa, bunları PayPal hesabınızdan gerçek Para karşılığında bu Satıcılardan birine satabilirsiniz. Bu bakımdan IMVU, sanal paralarını gerçek parayla satmanıza ve satın almanıza izin veren Second Life’a benzer.

Etiketler:

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


DMCA.com Protection Status