HTC Desire Apple iPhone 4 vs Samsung Galaxy S – Dövüş!

Ana Sayfa / HTC Desire Apple iPhone 4 vs Samsung Galaxy S – Dövüş!

HTC Desire Apple iPhone 4 vs Samsung Galaxy S – Dövüş!

Turk Muhabbet     21-05-20     sohbet     HTC Desire Apple iPhone 4 vs Samsung Galaxy S – Dövüş!     146 Defa Okundu

HTC Desire Apple iPhone 4 vs Samsung Galaxy S – Dövüş!

HTC Desire, Android işletim sistemini Limelight’a itmek ve iPhone’a güvenilir bir alternatif sunmak için çok şey yaptı. HTC Sense’in kullanıcı arabirimi ile 2.1 sürümü (Eclair) ile güçlendirilmiş, 3.7 inç AMOLED (480 x 800 piksel) ekranı ve hareketli 1GHz işlemcisi ile etkileyicidir.

Şimdi yeni akıllı telefonların amacı deri şasisine dikkat etmek ve Desire hayal kırıklığına uğratmayacak. Sadece 11,9 mm kalınlığında ve 135 g’dan daha ağır olmayanlar için bu sizin için iyidir. Kamera iyi – LED flaş, yüz algılama, gülümseme algılama, coğrafi etiketleme ve video kaydı ile 5,0 megapiksel çözünürlük. Görüntülü sohbet yok; HD video kaydı yok. Ancak, bellek 32 GB’a çıkarılabilir ve HTC Quotes 6.7 saatlik konuşma süresi sunar.

Apple iPhone 4

Güzel tasarlanmış Apple iPhone 4 şimdi eski 3GS modelinin özelliklerini ve temel özellikleri geliştirerek kazanılacak bir akıllı telefon. Özellikle, 4. nesil iPhone, çoklu görev, ‘FaceTime’ video sohbeti ve HD video kayıt ve düzenleme gibi özellikler ekleyen iOS4 yazılımıyla çıkacak.

Ham teknoloji açısından, 9.3 mm kalınlığında iPhone 4, en iyi ekran ekranlarından birine sahiptir. Daha önce diğer iPhone’lar gibi sadece 3,5 inç. Ancak yeni Retina ekranlar 640 x 960 piksel mükemmel çözünürlük sunuyor. 5.0 MP kamera, beğenilen 3GS’nin eski 3.15 MP lensini geliştirirken, 1 GHz Apple A4 işlemci hızlı web tarama ve uygulama geçişi sunuyor.

HTC Desire ve iPhone 4 arasındaki doğrudan savaşta Apple’ın ahizesi duracak. Şimdi önde …

Samsung Galaxy S

Bu Kore yapımı akıllı telefon kolayca Android özellikli en iyi telefonlardan biridir ve iPhone 4’ü tahtadan çıkarma şansına sahiptir. Android-OS sürüm 2.1 ile, 4.0 inç, 480 x 800 piksel Super AMOLED ekran ve maksimum 48 GB depolama kapasitesi sayesinde çalışır. Müzik, video, oyun ve fotoğraflarınız için çok fazla alan var.

Ayrıca, Galaxy S’nin vizörü vardır – bel çevresinde 9.9mm ve 119g’de üç telefonun en hafifidir. Desire ve iPhone 4 gibi, otomatik odaklama, coğrafi etiketleme, dokunmatik odaklama işlevselliği, yüz ve gülümseme algılama ve HD video kaydı ile 5,0 MP kameraya sahiptir. Tek olumsuz nokta LED flaş eksikliğidir. 1 GHz işlemci iyi bir hız sağlar, ancak konuşma süresi yaklaşık 6,5 saattir. Fena değil.

Son savaşı kim kazanacak? Daha iyi bir ekran, daha iyi kamera teknolojisi ve Android’in hemen önündeki bir işletim sistemi ile iPhone 4’ün kullanımı kolaydır. Ancak her zaman yeni Android telefonlar çıkarsa, Apple’ın kuralı ne kadar sürecek?

Etiketler:

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


DMCA.com Protection Status