Hristiyan Sohbet Odaları: Hristiyan Dostluk – Benim İçin Ne Anlama Geliyor?

Ana Sayfa / Hristiyan Sohbet Odaları: Hristiyan Dostluk – Benim İçin Ne Anlama Geliyor?

Hristiyan Sohbet Odaları: Hristiyan Dostluk – Benim İçin Ne Anlama Geliyor?

Turk Muhabbet     05-04-20     sohbet     Hristiyan Sohbet Odaları: Hristiyan Dostluk – Benim İçin Ne Anlama Geliyor?     173 Defa Okundu

Hristiyan Sohbet Odaları: Hristiyan Dostluk – Benim İçin Ne Anlama Geliyor?

Hıristiyan sohbet odaları, dünyanın dört bir yanındaki çevrimiçi Hıristiyan topluluklarında diğer Hıristiyanlarla sohbet etmenizi sağlar. Bir Hıristiyan bursu, 2 veya daha fazla Hıristiyan birbirinin şirketindeyken meydana gelir ve bu, bir burs geliştirmeye devam etmek için çok önemlidir, böylece Hıristiyan sohbet odaları aracılığıyla Hıristiyanları seçerek bursu arttırırsınız. Hristiyanların benzer düşünen insanlar hakkında olmak istemeleri doğal olduğu için, Hristiyan sohbet odaları size kiminle ilişki kuracağınızı seçme özgürlüğü verir.

Düşünme cemaati gibi – onu nerede buluyorsun?

Hıristiyan çevrimiçi sohbet artık arkadaşlıklar ya da aşk ilişkileri arayışında Hristiyan arkadaşları aramak için yaygın bir sağlıklı yoldur. Birçoğu size, tartışma kaydetme baskısı olmadan pazarlık yapabilmeniz için konuk olma fırsatı sunar. Ama devam etmeden önce konuşmalısın.

Çoğu Hristiyan sohbet odasının konuşma kurallarına dair bir kılavuzu vardır, bu yüzden önce bunu okumak önemlidir. Kuralları öğrenerek, kullanmayanları da tanıyabilir ve bunlardan kaçınabilirsiniz. Endişelenmeyin, bu hizmet şimdi arkadaşlıklar geliştirmek ve dünyaya inanç yaymak konusunda ciddi olan birçok güvenilir web hizmeti sunuyor.

Küfür veya Hıristiyan olmayan konuşmalara katılmak isteyen başka biri olun. Hıristiyan sohbetini kullanan kişilerin yetimhaneler veya Afrikalı çocuklar gibi hayır kurumlarını tanıtmasına izin vermeyin, çünkü sohbet odaları onları kontrol edemez. 13-19 yaşlarındayken asla gençlerle konuşmayı ve bekar olduğunuzda sadece bire bir sohbet odalarında sohbet etmeyi unutmayın. Genel topluluk için böyle birçok web sitesi hizmeti vardır ve herkese açıktır.

Şimdi Rabbimiz ve Kurtarıcımız İsa Mesih’e hoş olmayan bir kıtaya gidin ve O’nun huzurunda başkalarıyla tanışmanın tadını çıkarın. Gerçek kişilerle gerçek zamanlı olarak konuşun ve başkalarından ve başarı öykülerinden ilham alın, birçoğu sohbet yoluyla evlilik ortakları buldu, bu yüzden her şey mümkün. Duaları ve favori ayetleri paylaşmayı unutmayın, diğer değerleri öğrenmek için harika bir yoldur!

Ek. 4: 9-10
İkisi birden iyidir çünkü iyi işgücü gelirleri vardır. Çünkü düştüklerinde arkadaşını kaldırır. Ama düştüğünde yalnız olan, ona yardım edecek kimse yok.

Etiketler:

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


DMCA.com Protection Status