Hepimiz bu günlerde mobil sohbet ve sosyal ağ eğitimine geçmek istiyoruz, ama ne pahasına?

Ana Sayfa / Hepimiz bu günlerde mobil sohbet ve sosyal ağ eğitimine geçmek istiyoruz, ama ne pahasına?

Hepimiz bu günlerde mobil sohbet ve sosyal ağ eğitimine geçmek istiyoruz, ama ne pahasına?

Turk Muhabbet     10-04-20     sohbet     Hepimiz bu günlerde mobil sohbet ve sosyal ağ eğitimine geçmek istiyoruz, ama ne pahasına?     155 Defa Okundu

Hepimiz bu günlerde mobil sohbet ve sosyal ağ eğitimine geçmek istiyoruz, ama ne pahasına?

Son zamanlarda en iyi mobil sohbet web sitelerinde ve mobil sosyal ağlardaki en iyi sitelerde bir arama yaptım ve bu 10 web sitesinin 10’unun aslında ücretsiz reklam vererek müşterilere paraya mal olduğunu buldum. Mobil sohbet ile ilgili hala küçük bir sorun olduğunu görebilirsiniz, operatörler çok para kazanmak zorundadır ve bunu yaparken, bu ücretsiz reklamı yapılan mobil sohbet siteleri, sitenin operatörlerle bir yüzdeyi paylaşıp paylaşmadığından bağımsız olarak son kullanıcı parasına mal olur.

Ücretsiz bir mobil sohbet bulduğum ve reklamını yaptığım ve takip ettiğim bir şirket, büyüyen ve oldukça popüler mobil sosyal ağ çağrısı MobilKey idi. MobiliKey.com, gerçek bir ücretsiz hizmet durumunda son kullanıcıya faydalı olan operatörler aracılığıyla SMS gönderme ihtiyacını ortadan kaldıran kendi mobil sohbet programlarına sahiptir. Daha da ilginç olanı, mobileKey’deki her şeyin mobil kullanıcılar için ücretsiz olmasıdır. Kullanıcılar web siteleri oluşturmak, mobil profiller yayınlamak, mobil görüntüler, karbon ayak izlerini hesaplamak, mobil cihazlarından profillere anında görüntü yüklemek ve hatta dünyadaki hemen hemen tüm mobil platformlara bağlanma yeteneğine sahip olabilirler.

Ne kadar büyük? Mobil platformlarda ve dünya genelindeki operatör ağlarında Mobile 2.0 geliştirilmesiyle çalışma yeteneği, mobil kullanıcılar için gerçek bağlantı sağlar. Coğrafi konumlara erişimi kısıtlamaksızın ürünleri, çözümleri veya kendileri ağlayın. Essence’de, dünyayı her zaman, her yerde, her yerden bağlamanızı sağlar.

Mobil Ağ MobiliKey, MySpace’i hiçbir zaman doğrudan bir sosyal ağ olarak ele geçiremez, ancak tüm özellikleri, kullanım kolaylığı, ücretsiz mobil sohbet ve küresel kapsama alanı ve bağlantı özellikleriyle MobiliKey, uzun süredir var olan baskın çok yönlü mobil oyunculardan biridir. MobiliKey, eğlenceli, takibi kolay bir HTML ve mobil arayüzde zengin özelliklere sahip katma değerli içerik sunar.

Etiketler:

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


DMCA.com Protection Status